Vyloučení:3:4(navíc Smutný OK + TH)

Lochman P., Lochman J., Kostka V., Mádle J., Kulhánek J., Smutný L., Stříteský L., Podzimek M., Hlavatý P., Dostál P., Kudr J., Bohdanecký J., Řičař D.

Střelba: 18:28 Diváků: 140 Rozhodčí: Veselý - Karous, Schánil

Utkání bylo v čase 33:21 předčasně ukončeno z důvodu inzultace rozhodčího.
Do zápasu jsme nastoupili pouze s 11 hráči v poli. Tento handicap se však projevil jako výhoda kdy všichni hráči bojovným a soustředěným výkonem odehráli první třetinu s nerozhodným výsledkem 0:0. Ve druhé třetině v čase 24:02 se nám v přesilové hře podařilo vstřelit vedoucí gól. Soupeři se podařilo v čase 32:46 vyrovnat. Přesto se hrál vyrovnaný hokej a vše nasvědčovalo tomu, že bychom mohli dosáhnout na nějaký ten bod. Bohužel v čase 33:21 po neodpískaném sporném zákroku neudržel hráč č. 14 nervy na uzdě a po slovní rozepři napadl hlavního rozhodčího. Ten zápas v uvedeném čase ukončil. Výsledek se bude řešit u zeleného stolu.