12:11

Přesilovky: 1:1
Oslabení: 3:0

Kolbaba J., Šoula M., Luštinec O., Jedlička J., Hidvéghy M., Surý J., Sehnoutek J., Tuček J., Pátek Š., Špička J., Mlateček P., Motyčka M., Anděl T.
Ke druhému mistrovskému zápasu jsme zajížděli na led našeho soupeře HC Wikov Hronov. Od začátku zápasu bylo hned jasné že půjde o vyrovnaný zápas, kde bude rozhodovat počet střelených branek. Po opatrném začátku jsme se ujali vedení 0:1 a po první třetině jsme šli do kabin za stavu 2:3 ve prospěch našeho mužstva. Od druhé třetiny se strhl nevídaný brankostroj na obou stranách. Do kabiny jsme odešli s nepříznivým výsledkem 7:5 ve prospěch soupeře. Do třetí třetiny jsme nastoupili s tím, že se nepříznivý výsledek pokusíme zvrátit. Po kontaktním gólu na 7:6 jsme bohužel udělali několik hrubých chyb a soupeř nám utekl o 3 branky na 9:6. Už se zdálo, že za toho stavu je zápas rozhodnut, ale nevzdali jsme se a pokusili jsme se zápas ještě zvrátit. Naši snahu ale zastavil rozhodčí, který nás poslal do 4, ale toto oslabední se ukázalo jako výhoda pro nás, protože jsme ve 4 dali 2 góly a opět se dostali do zápasu. Podařilo se nám vyrovnat stav zápasu na 10:10 bohužel jsme nebyli schopni střelit vítězný gól naopak soupeř skóroval na 11:10. Přesto jsme se nepoložili a dokázali vstřelit 11 branku na konečný výsledek 11:11. Poté následovalo 5minutové prodloužení, které zkončilo 0:0 a po následných samostaných nájezdech jsme nakonec podlehli 2:1.