Oslabení: 0:1

Petrů P., Kostka V., Mádle J., Libřický Z., Sedláček M., Lochman J., Bohdanecký J., Stříteský L., Podzimek M., Rejzek D., Dostál P., Polák J., Kosina O., Smutný L., Erban Z.

Střelba: 27:42 Diváků: 74 Rozhodčí: Veselý - Petr, Havelka

Petr Luštinec, trenér mužstva:
V první třetině jsme se ujali vedení po akci navrátilce do sestavy Rejzka, ale hosté v závěru třetiny během dvou minut otočili skóre ve svůj prospěch. V nástupu do druhé třetiny náchodský tým proměnil přesilovku přenesenou z první části. Poté se do úniku v dalším oslabení prodral Dostál, ale brankově nezakončil a vzápětí jsme inkasovali další velmi lacinou branku na 1:4. Tam se zápas definitivně zlomil ve prospěch hostů. Závěrečná část již byla opět ukázkou naší bezmocnosti před oběma brankami, kdy vstřelit gól je pro nás nadlidský úkol a soupeři nemilosrdně trestají chyby, které stále produkujeme.