4:5

Vyloučení:7:11
Přesilovky: 2:0

Horák M., Novotný J., Vaniš P., Podzimek M., Kouba A., Libřický Z., Špička J., Šoula M., Erban Z., Smutný L., Vlachynský P., Tuček J., Kupka P., Pátek Š., Řičař D., Hvězda M., Skála T.

Do druhého přípravného utkání jsme vstoupili sice aktivně, ale po třech hrubých chybách v obraně již v 6. minutě prohrávali 0:3. Kontaktní přesilovková branka Vlachynského v 7. minutě znamenala, že utkání ještě není rozhodnuto. Lepším pohybem a rychlým přístupem k hráčům jsme postupně získávali herní převahu a ve druhém dějství i otočili stav zápasu. Nejdříve přečíslení 3 na 1 využil Vlachynský, poté se prosadil Podzimek a do vedení 4:3 jsme šli po rychlé střele Skály z prostoru mezikruží. Domácí tým to také nepoložilo a ve 38. minutě po střele od modré srovnali stav na 4:4. Třetí třetina byla rozkouskovaná několika vyloučeními a výroky rozhodčích, ale byli jsme to mi, kteří dokázali jednu z početních výhod využít ke vstřelení branky. To se samostatnou akcí a střelou zpoza obránce přesně trefil Tuček a na našem vítězství neměla vliv ani závěrečná hra domácího týmu bez brankáře.