Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

1. krajská liga
středa 16. 1. 2013 od  
5:8

Statistiky zápasu

Vyloučení:4:6(navíc Hloušek OT)
Přesilovky: 1:0
Oslabení: 0:0

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů P., Lochman P., Petrů P., Mareček P., Kostka V., Souček D., Suchý P., Stříteský L., Podzimek M., Špička J., Hlavatý P., Polák J., Bohdanecký J., Kosina O., Branda V., Hloušek M., Drašnar J., Smutný L., Šafář J.


Střelba: 32:28 Diváků: 330 Rozhodčí: Pahulák - Karlík, PrůchaPrvní desetiminutovka třetího utkání čtvrtfinálové série bylo taktickou hrou s větší aktivitou domácího týmu. Za snahu byl domácí tým odměněn v 9. minutě vedoucí brankou, když Suchý našel křížnou nahrávkou přes střední pásmo najetého Poláka, který zavezl puk až na kruh pro vhazování a tam Hloušek rychlou střelou překonal brankáře Kolbabu. v 16. minutě jsme sevřeli hosty ve třetině, ale bez efektu a vzápětí za zády obránců najetý Fišer svůj výpad zakončil pod horní tyčku a vyrovnal. V čase 19:31 se hosté dostali do vedení, když po buly se puk dostal na obránce Táborského a jeho střela zapadla přesně do horního růžku branky Petrů.

Druhá třetina přinesla spoustu nepřesností a hlavně branek. Ve 23. minutě měl při signalizované výhodě spoustu času před domácím brankářem zcela volný Ropický a zvyšoval na 1:3. Poté Hloušek s Brandou nedokázali dotlačit kotouč do branky hostí a vzápětí chybnou rozehrávku z obrané třetiny potrestal Dudadík. V čase 24:52 snížil na 2:4 dorážkou na brankovišti Šafář, ale okamžitě po rozehrání v čase 25:01 stejnou mincí oplatil hostující Martinec - 2:5. Střeleckou pětiminutovku zakončil ve 28. minutě opět dorážkou z předbrankového prostoru hostující Fišer. Do domácí branky šel Lochman a měl i trochu štěstí, když ve 30. minutě Fišer další z akcí zakončil střelou do tyčky. Ve 33. minutě podnikl výpad Stříteský, ale zakončil pouze do brankové konstrukce a poté se zpoza branky gólově prosadil Šafář a snížil na 3:6. Ve 38. minutě jsme měli několik nadějných závarů před hronovskou brankou, ale bez efektu a poté hosté zopakovali jednoduché nahození na branku a dorážku a Martinec ukončil střelecké dostihy této třetiny.

Nástup do třetí části se povedl domácímu týmu a již po 35 vteřinách snižoval na 4:7 rychlým švihem Branda. Hosté nikam nepospíchali a snažili se držet svůj náskok, který se ale zmenšil na rozdíl dvou branek ve 48. minutě, když přesilovou hru využil dorážkou u tyčky stojící Šafář. Hosté mohli znervóznět a utkání v té chvíli vypadalo ještě na drama. Bohužel klid do koncovky hostům přinesla chyba brankáře Lochmana, který vyjel do rohu kluziště pro puk, přenechal ho Dudadíkovi a ten ke snadnému skórování vyzval Fišera. Do branky se vrátil opět Petrů, ale zkušení hosté již žádný zvrat nedovolili a s jistotou dokráčeli do semifinále v nejkratším možném termínu.Trenér Miroslav Řehák:

Stále stejná písnička, hronovský tým byl důraznější na brankovišti a dokázal své šance proměnit, zatímco my jsme své šance brankově vyřešit často nedokázali. I ve třetím utkání jsme dostávali branky po hrubých chybách a vítězství tak soupeři ulehčili. Zdravotní indispozice a absence některých hráčů v utkáních série byla znát více, než bychom si přáli. Hronovskému týmu tak k hladkému postupu gratulujeme.

19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM