Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

1. krajská liga
středa 9. 1. 2013 od  
6:8

Statistiky zápasu

Vyloučení:3:3
Přesilovky: 1:2
Oslabení: 0:0

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Lochman P., Souček D., Suchý P., Mareček P., Kostka V., Lochman J., Podzimek M., Hloušek M., Branda V., Šafář J., Hlavatý P., Dostálek O., Polák J., Stříteský L., Smutný L., Drašnar J., Kosina O.


Střelba: 37:38 Diváků: 330 Rozhodčí: Samek - Brandejs, NovákVstup do prvního utkání čtvrtfinále nám vyšel podle představ a z první vážnější akce se ujali vedení, když se střelou z levého kruhu přesně trefil Polák. Hosté se snažili o vyrovnání a mohli jsme vidět překvapivě otevřené utkání s častou střelbou na obou stranách. Ve 13. minutě jsme viděli první vyloučení v utkání a to na domácí straně. Hosté těsně před koncem vyloučení tuto výhodu zužitkovali po střele Táborského od modré.

Také nástup do druhé třetiny se lépe povedl domácím, nejdříve Branda svojí dělovkou z mezikruží trefil Kolbabu a poté těsně před koncem přesilovky našel u tyčky zcela volného Smutného, kterému stačilo nastavit hůl a do prázdné upravit na 2:1. Ve 28. minutě jsme neuhlídali na brankovišti dorážejícího Ropického a ten srovnal na 2:2. Ve 30. minutě šli hosté do vedení, když před brankou stojící Šakarov tečoval střelu přesně do růžku Lochmanovi branky. Ve 32. minutě střílel od modré Stříteský a jeho střelu tečoval do branky Smutný. Tuto branku nejdříve pan rozhodčí uznal, ale po poradě s čárovými poté odvolal. Vzápětí se dopustil faulu Branda a hosté i toto vyloučení dokázali potrestat a Franců zvyšoval na 2:4. Střelecké hody v zápase pokračovali a za další minutu snižoval pod horní tyčku Hloušek. Po další minutě se stav znovu měnil, to se k vyhozenému puku z obrany rychleji než vyjetý brankář Lochman dostal hostující Vítek a do prázdné získal pro hosty opět dvoubrankový náskok. Střeleckou přestřelku této třetiny završil pouhých 14 vteřin poté Branda, když z brankoviště snižoval na 4:5.

Také vstup do poslední třetiny se povedl a hned po 17 vteřinách hry vyrovnával po kombinaci na jeden dotek střelou z první po ledě Hloušek. Ve 47. minutě šli hosté opět do vedení, když chybné střídání domácích a následné přečíslení využil tečí pod horní tyč třebechovický Fišer. Vzápětí měli hosté patřičné štěstí, že střela Drašnara skočila pouze na tyčce Kolbabovi branky. V 55. minutě byl vyloučený hostující Vítek, domácím k vyrovnání nepomohl ani oddechový čas. Po návratu hostujícího hráče se domácí dopustili chyby při střídání a umožnili hostujícímu Dudadíkovi dostat se do samostatného úniku, s kterým si poradil a zvyšoval již na 5:7. V 58. minutě vystřelil od modré Dostálek a jeho střela propadla hostujícímu brankáři za záda - 6:7. V poslední minutě třetiny odjel na střídačku Lochman, ale vyrovnat se nepodařilo, naopak 9 vteřin před koncem Vítek stanovil konečný stav divokého zápasu na 6:8.Trenér Miroslav Řehák:

Úvodní zápas vyřazovacích bojů spíše připomínal házenou, než hokejové utkání v play-off, alespoň podle počtu branek a šancí. Hosté byli v koncovce efektivnější a lépe si počínali v přesilových hrách, které zápasy v play-off rozhodují, a tak se ujali v sérii vedení 1:0. V jinak slušně hraném utkání přišel Šafář o několik zubů, aniž by si některý rozhodčí něčeho všiml. V neděli čtvrtfinále pokračuje na hronovském ledě, kam zveme všechny fanoušky, aby vytvořili atmosféru podobnou té dnešní.

19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM