Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

1. krajská liga
středa 2. 1. 2013 od  
2:5

Statistiky zápasu

Vyloučení:3:2
Přesilovky: 1:1
Oslabení: 0:0

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem
Lochman P., Mareček P., Kostka V., Suchý P., Stříteský L., Lochman J., Bohdanecký J., Dostálek O., Polák J., Podzimek M., Branda V., Hloušek M., Kosina O., Smutný L., Drašnar J., Tuček J.

Střelba: 31:36 Diváků: 70 Rozhodčí: Petr - Rada, Řezníček

První soutěžní utkání roku 2013 v první třetině branku nepřineslo. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale bez patřičného nasazení a takřka bez osobních soubojů. Oba brankáři neměli se střelami žádný problém, protože jim nikdo neclonil, ani nedorážel.
V nástupu do druhé části jsme se ujali vedení, když jsme se dokázali udržet v útočném pásmu a střelu od levého mantinelu Poláka těsně před brankářem tečoval Dostálek. Bohužel vzápětí jsme se dopustili chyby při rozehrávce a tu domácí Šejnoha potrestal přesnou střelou z kruhu a vyrovnal na 1:1. Ani domácí se neradovali dlouho, jelikož za další minutu dostal na modré najetý Polák přesnou nahrávku a svůj výpad tváří v tvář s domácím gólmanem vyřešil přesným golfákem nad jeho vyrážečku. Ve 25. minutě jsme hráli první přesilovku v utkání a tu ukončil opět Polák, který při kompletním střídání zůstal zcela volný na útočné modré, dostal od brankáře Lochmana přesnou nahrávku a ani tentokrát sám před brankářem nezaváhal. Poté se hra opět vrátila do vyjetých kolejí a hokej na čas z náchodského ledu zmizel.
V úvodu třetí třetiny byla vidět jakási snaha obou týmů hrát zase hokej. Na 1:4 jsme zvýšili ve 44. minutě po kombinaci na jeden dotek a zcela volný Mareček na kruhu napřáhl a jeho nepříliš prudká střela propadla za brankovou čáru. Vzápětí byl zbytečně vyloučen Stříteský a jeho návrat uspíšil domácí Šejnoha, když se prosadil na brankovišti a snížil na 2:4. Domácí ale na zvrat neměli a utkání dále probíhalo v poklidném tempu ke svému konci. V závěru jsme viděli ještě jednu branku, když nejdříve Branda vypálil těsně mimo, puk se od mantinelu odrazil přímo před Hlouška a ten ranou z první prostřelil domácího brankáře a stanovil konečný účet na 2:5.

Trenér Miroslav Řehák:
Celková atmosféra spíše připomínala přátelské vánoční utkání, než boj o mistrovské body. Bohužel i nasazení a výkon celého mužstva tomuto odpovídal. Bodový zisk nás ale udržel v boji o lepší pozici do play-off a snad ji potvrdíme ve zbývajících dvou utkáních na domácí ploše, kdy netradičně v pátek od 18:00 sehrajeme dohrávku s Opočnem a v neděli zakončíme základní část v utkání s Dvorem Králové. Stínem jinak slušně hraného utkání je zranění Poláka, kterému přejeme brzké uzdravení a návrat do sestavy.
19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM