Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

1. krajská liga
neděle 2. 12. 2012 od  
10:4

Statistiky zápasu

Vyloučení:5:2
Přesilovky: 1:1
Oslabení: 2:0

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů P., Mareček P., Suchý P., Stříteský L., Kostka V., Lochman J., Podzimek M., Kudr J., Polák J., Bohdanecký J., Hloušek M., Branda V., Šafář J., Kosina O., Tuček J., Drašnar J.


Střelba: 59:12 Diváků: 115 Rozhodčí: Derner – Antalík, Kittner

Do zápasu nastoupili hosté pouze s deseti hráči v poli a již od úvodního vhazování se soustředili na obranu se snahou o rychlé brejky. Úvodní branka padla v 10. minutě, kdy první přesilovku v zápase proměnil Bohdanecký. Na tuto branku odpověděli hosté v 11. minutě, když se do úniku dostal Rejchrt. V průběhu první třetiny se 3x rozezvučela branková konstrukce hostujícího celku a tak převahu domácích brankově využil až 11 vteřin před koncem střelou pod horní tyčku Hloušek.
V nástupu do druhé části hry zvyšoval Suchý na 3:1. Vzápětí byl vyloučen Šafář, ale byl to domácí tým který se brankově prosadil, když se trefil Drašnar. V polovině zápasu si Drašnar zopakoval svoji střeleckou radost a zvyšoval již na 5:1. Šestá branka do hostující sítě padla ve 36. minutě opět ve vlastním oslabení z hole Suchého. Ve 39. minutě nejdříve Petrů zlikvidoval nájezd hostujícího hráče a z protiútoku Šafář upravil na 7:1.
Po osmé brance z hole Bohdaneckého jsme si vybrali slabší chvilku v koncentraci a v 50. minutě během 23 vteřin dvakrát inkasovali. V 54. minutě jsme dokázali vstřelit dvě branky ještě rychleji, nejdříve zkompletoval hattrick Bohdanecký a za pouhých 16 vteřin poté vstřelil desátou branku Kostka. Hostům se v koncovce nabídla ještě jedna šance na korekci výsledku, když vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě využili 5 vteřin před koncem.
Trenér Miroslav Řehák:
Na první adventní neděli jsme na domácím ledě viděli i předmikulášskou gólovou nadílku. Hosté ve zdecimované sestavě hrozili pouze z ojedinělých útoků a po první třetině, kdy jsme trefovali tyče jsme ve druhé části pěti góly rozhodli o zisku bodů. Škoda, že jsme neudrželi koncentraci po celé utkání a nechali si v závěrečné části dát zbytečné branky.
19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM