Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

1. krajská liga
neděle 25. 11. 2012 od  
5:4

Statistiky zápasu

Vyloučení:5:4
Přesilovky: 0:0
Oslabení: 0:0

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Lochman P., Mareček P., Suchý P., Kostka V., Podzimek M., Lochman J., Kosina O., Stříteský L., Polák J., Hloušek M., Branda V., Šafář J., Drašnar J., Smutný L., Kudr J.


Střelba: 41:27 Diváci: 120 Rozhodčí: Pahulák - Votroubek, Pechánek

Již od úvodního vhazování jsme viděli svižný hokej s akcemi na obou stranách kluziště. Do vedení jsme se dostali v 5. minutě, když Šafář nahodil puk zpoza branky na záda brankáře a odtud se odrazil za brankovou čáru. Hosté se dočkali vyrovnání v 17. minutě když po závaru u domácí branky zakončoval Mašek.
Ve druhé třetině nejdříve oba týmy nevyužili své brejkové šance a poté jsme šli do vedení po rychlém úniku Suchého a jeho nahrávku Polák uklízel již do prázdné branky. Z vedení jsme se neradovali dlouho, již za 26 vteřin bylo srovnáno po střele Štěpána od modré. Ve 33. minutě jsme propadli ve středním pásmu a hosté svůj rychlý výpad zakončili nechytatelnou střelou Zvolenského z levého kruhu a šli do vedení 2:3. Ve 39. minutě bylo opět srovnáno, to se na brankovišti prosadil znovu Šafář.
Závěrečná část v úvodu přinesla několik domácích šancí, ale byli to hosté co se dostali do vedení. Ve 47. minutě využili naše zaváhání ve středním pásmu a rychlý kontr brankově zakončoval Štěpán. Šance na vyrovnání se nám naskytla v 52. minutě při půlminutové přesilovce 5 na 3, ale všechny naše šance skončili na výstroji hostujícího brankáře. V hektickém závěru měl hostující brankář dlouho nad našimi útočníky navrch, až v 59. minutě i on byl krátký na dorážku Hlouška a bylo srovnáno. Už to vypadalo na dělbu bodů a prodloužení zápasu, ale v čase 59:46 rozhodl o zisku všech bodů pro domácí Polák, když po objetí branky jeho bekhendové nahození takřka z brankové čáry propadlo skrze výstroj brankáře.

Trenér Miroslav Řehák:
Hostující tým se představil ve velmi dobrém světle a byl nám více než vyrovnaným soupeřem. Ve svižně hraném utkání jsme je sice přestříleli, ale jejich mladí hráči byli ve svých výpadech velmi nebezpeční. Ve třetí třetině hra gradovala a ve chvíli kdy jsme těsně před koncem srovnali na 4:4, tak jsme se již v duchu smiřovali se ziskem bodu a přemýšleli o prodloužení a případných nájezdech. To ale s patřičnou dávkou štěstí odmítl Polák pouhých 14 vteřin před koncem a rozhodl tak o zisku tří cenných bodů.
19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM