Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

1. krajská liga
středa 21. 11. 2012 od  
4:5

Statistiky zápasu

Vyloučení:8:4
Přesilovky: 0:2
Oslabení: 0:0

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem
Lochman P., Mareček P., Suchý P., Kostka V., Souček D., Podzimek M., Lochman J., Hlavatý P., Stříteský L., Kosina O., Šafář J., Branda V., Hloušek M., Kudr J., Smutný L., Drašnar J., Tuček J.

Střelba: 39:38 Diváci: 175 Rozhodčí: Derner - Pošvář, Průcha

V prvním utkání druhé poloviny základní části jsme si přivezli cenné body z jičínské arény. Do utkání jsme vstoupili aktivně a na sklonku 16. minuty se dostali do vedení po brance Šafáře. Na začátku druhé části jsme odskočili do dvoubrankového náskoku po akci třetího útoku, ale za domácí za další minutu snížil Weiss. Opětovně navýšený náskok svojí druhou brankou zajistil Šafář ve 35. minutě a 9 vteřin před přestávkou zvýšil Drašnar na 1:4. Také vstup do poslední třetiny se nám povedl, to na 1:5 zvyšoval Branda. Domácí se do hry dostali ve 46. minutě, když proměnil Klaban přesilovku. V 50. minutě domácí Najman snížil na 3:5 a na drama do závěrečných minut bylo zaděláno. Navíc v 52. minutě domácí tým opět využil přesilovku po zbytečném faulu v útočné třetině. V závěru jsme přestáli další oslabení a vybojované cenné body ubránili.

Jiří Hruška, asistent trenéra:
Po velice dobře odehraných dvou třetinách jsme vstoupili do třetí třetiny vstřelením páté branky a toto vedení asi naše hráče uspokojilo a mysleli si, že mají již vítězství v kapse. Ale domácí tým to nevzdal a dokázal ještě utkání zdramatizovat. Naše nedisciplinovaná hra, zejména v útočném pásmu, kde jsme se dopustili několika zbytečných faulů nás málem stála cenné body do tabulky. V neděli přivítáme na domácím ledě dalšího soupeře, který balancuje na hranici postupové osmičky a rozhodně nás nečeká lehký zápas.
19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM