Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

1. krajská liga
neděle 18. 11. 2012 od  
0:4

Statistiky zápasu

Vyloučení:7:7
Přesilovky: 2:0
Oslabení: 0:0

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem
Lochman P., Mareček P., Suchý P., Kostka V., Souček D., Podzimek M., Lochman J., Drašnar J., Smutný L., Kudr J., Borovec D., Šafář J., Branda V., Hloušek M., Polák J., Stříteský L., Bohdanecký J.

Střelba: 35:26 Diváci: 150 Rozhodčí: Maštalíř - Šmika,Svoboda

První polovinu základní části ukončilo vítězné utkání na královédvorském ledě. V první třetině jsme přestáli několik šancí domácího týmu a v polovině třetiny se dostali do vedení po brance Smutného. O vítězi se de facto rozhodlo v nástupu do druhé třetiny, kdy jsme v rozmezí 20 vteřin vstřelili 2 branky a odskočili do trháku na 3:0. Nejdříve proměnil přesilovku Stříteský a vzápětí skóroval Šafář. Definitivní pojistku na vítězství přidal v nástupu do třetí části proměněním další přesilové hry Polák a po zbytek zápasu jsme si již kontrolovali zisk důležitých bodů do tabulky.

Jiří Hruška, asistent trenéra:
Zápas se od první chvíle hrál v rychlém tempu a nevídaně agresivním stylu ze strany domácího týmu. Chvíli trvalo, než jsme se s tímto trendem srovnali, ale po dvou slepených brankách na začátku druhé třetiny jsme vývoj zápasu již kontrolovali. V závěrečné části po čtvrté brance jsme se soustředili na dohrání zápasu bez inkasované branky a to se i díky Lochmanovi v brance povedlo.
19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM