Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

1. krajská liga
neděle 11. 11. 2012 od  
2:6

Statistiky zápasu

Vyloučení:7:7
Přesilovky: 2:0
Oslabení: 1:0

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem
Lochman P., Suchý P., Mareček P., Kostka V., Souček D., Podzimek M., Lochman J., Hlavatý P., Dostálek O., Bohdanecký J., Stříteský L., Branda V., Hloušek M., Drašnar J., Smutný L., Dušánek J., Šafář J.

Rozhodčí: Kubišta – Brandejs, Hidvéghy Diváků: 130

V úvodu utkání jsme přestáli první oslabení a vzápětí sami z první přesilové hry šli do vedení po střele Kostky. V dalším průběhu jsme se dlouho nemohli prosadit, až v nástupu do druhé třetiny se brankově prosadil Šafář. Poté co ve 27. a 28. minutě v rychlém sledu padli dvě branky z holí Hlouška a Bohdaneckého, tak již bylo o vítězi utkání víceméně jasno. Ve 34. minutě za domácí snížil Slezák, ale na tuto branku jsme odpověděli další proměněnou přesilovkou, kdy skóroval opět Šafář.
Třetí třetina se již dohrávala z povinnosti, nejdříve domácí tým ve 44. minutě neproměnil trestné střílení a poté při vlastním oslabení skóroval Stříteský a upravil na 1:6. Ani závěrečná branka domácího Zajíčka v 52. minutě již nic na zisku bodů nemohla nic změnit.

Jiří Hruška, asistent trenéra:
V předchozích ročnících jsme s dnešním soupeřem vyhrávali zbytečně složité utkání a tomu jsme chtěli předejít rychlou brankou. To se částečně povedlo, když jsme z první přesilovky šli do vedení. Poté co jsme ve druhé třetině vstřelili další branky a odskočili na rozdíl 4 branek, tak se zápas v poklidu dohrával. Domácí tým se sice snažil o zisk prvního bodu, ale to jsme mu disciplinovanou hrou nedovolili.
19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM