Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

1. krajská liga
středa 7. 11. 2012 od  
4:7

Statistiky zápasu

Vyloučení:5:5
Přesilovky: 0:2
Oslabení: 0:1

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Lochman P., Petrů P., Kostka V., Mareček P., Souček D., Podzimek M., Lochman J., Smutný L., Branda V., Kudr J., Hloušek M., Šafář J., Polák J., Drašnar J., Stříteský L., Dušánek J., Bohdanecký J., Dostálek O., Hlavatý P.


Střelba: 34:31 Diváků: 140 Rozhodčí: Veinfurter - Havelka, Zeman

Úvod utkání se lépe povedl hostujícímu týmu a ve 2. minutě se ujal vedení, když Janouškovu střelu dorazil Šimončič. Potom jsme měli několik nadějných šancí na vyrovnání, ale Součkova tečovaná střela trefila hostujícího brankáře do masky a Šafářova akce skončila v lapačce. V 16. minutě jsme hráli přesilovou hru, ale po naší hrubé chybě v rozehrávce ve vlastní třetině nabídnutou šanci brankově využil Stehno a zvýšil na 0:2. I nadále jsme se snažili o vstřelení branky, ale osamocený Hloušek před brankou tečoval mimo a v závěru třetiny v přesilovce nikdo nedokázal dorazit volný kotouč před brankovou čárou.
Ve druhé části jsme viděli střelecké hody, ale bohužel opět byli produktivnější hosté. Nejdříve ve 23. minutě platilo otřepané nedáš-dostaneš, kdy naše akce skončila mimo tři tyče a z protiútoku se hosté prosadili, když po šťastných odrazech puk vyplynul před osamoceným Stehnem a bylo 0:3. Vzápětí dostal přesnou nahrávku do jízdy Hlavatý a svůj výpad zakončil přesně a vykřesal jiskřičku naděje 1:3. Tu ale hosté brzy zhasly, když Marša ve 25. minutě v přesilovce střelou od modré prostřelil vše co mu stálo v cestě. Ještě hůře to vypadalo ve 34. minutě, kdy opět zafungovalo pravidlo o neproměnění šance a trestu. Nejdříve Šafář sám před hostujícím brankářem zakončil slabě do jeho výstroje, aby z protiútoku Škoda šťastně přes několik domácích hokejek dorazil na 1:5. Domácí vystřídali brankáře, Lochmana nahradil Petrů a vzápětí snížili na 2:5, když po vhazování v útočném pásmu střelu Poláka tečoval Šafář. Jenže po pár vteřinách byl vyloučen Hloušek a hosté opět po souhře šťastných odrazů od bruslí toto vyloučení potrestali, kdy do prázdné branky zakončoval Potuček. Ve 38. minutě to již vypadalo na hrozný debakl, když se trefil před brankou volný Chmelík. V poslední minutě této divoké třetiny prokličkoval obranu Branda a jeho akci dokončil z brankové čáry Smutný.
Třetí třetina se již v poklidu dohrávala, hosté si kontrolovali svůj náskok a domácí tým do velkých šancí nepouštěli. O kosmetickou úpravu ve skóre se postarala kombinace trojice Bohdanecký, Dostálek a Hlavatý, kdy posledně jmenovaný pohlednou akci zakončil stylovým blafákem do bekendu a stanovil konečný účet na 4:7.

Jiří Hruška, asistent trenéra:
V korektně hraném utkání soupeř dokázal své šance využít, zatímco my jsme byli v koncovce neúspěšní. V předchozích utkáních vynikající brankář Lochman dnes neměl svůj den, ale to se stává. V závěrečné části utkání si hosté již zkušeně hlídali svůj náskok a potvrdili tak roli favorita.
19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM