Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

1. krajská liga
středa 17. 10. 2012 od  
3:11

Statistiky zápasu

Vyloučení:7:6
Přesilovky: 1:1
Oslabení: 1:0

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů P., Suchý P., Mareček P., Kostka V., Lochman J., Hlavatý P., Branda V., Bohdanecký J., Hloušek M., Šafář J., Podzimek M., Tuček J., Stříteský L., Drašnar J.

Střelba: 28:53 Diváci: 50 Rozhodčí: Martinek - Kittner, Antalík

Úvod utkání zastihl naše hráče v nedbalkách a až vedoucí branka domácích v 6. minutě naše hráče probudila. Takřka okamžitě na domácí branku odpověděl střelou pod horní tyčku Šafář, aby za další tři minuty otočil skóre Hlavatý a poté jsme po střele od modré v podání Suchého proměnili naši první přesilovku a šli do vedení 1:3. V 18. minutě také semechničtí využili přesilovou hru a snížili po dorážce Lukáška na 2:3.
V nástupu do druhé třetiny se hrálo 4 na 4 a v okamžiku kdy domácí vyloučený hráč skočil na ledovou plochu, využil přečíslení 2 na 1 střelou pod horní tyčku Podzimek. Ve 26. minutě domácí tým ještě jednou zdramatizoval vývoj utkání, když domácí Rejchrt ze vzduchu trefil plachtící puk a snížil na 3:4. Druhá polovina utkání ale již jednoznačně patřila hostujícímu týmu. Nejdříve v čase 31:15 vstřelil svoji druhou branku Šafář, o chvíli poté dorazil střelu Marečka Stříteský a za další minutu ukázkově pod břevno zavěsil opět Podzimek. O osmou trefu se zasloužil při hře 4 na 4 další dorážkou Stříteský a do třetí třetiny jsme šli s pohodlným náskokem o 5 branek.
Devátá branka do domácí sítě padla opět při hře 4 na 4, kdy se od modré trefil Mareček. Pak už byl čas na tipování, zda a kdo vstřelí desátou branku. Povedlo se to Šafářovi po pěkné střele z levého kruhu pro vhazování do pravého růžku domácí branky v čase 49:24. V poslední minutě potvrdil střeleckou formu opět Šafář a svojí čtvrtou brankou v utkání uzavřel účet utkání.

Trenér Miroslav Řehák:
Na povinné vítězství na opočenském ledě jsme dosáhli i ve značně zdecimované sestavě. V dalších utkáních ale musíme podat mnohem zodpovědnější výkon, jinak na další body nedosáhneme.
19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM