Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

1. krajská liga
středa 10. 10. 2012 od  
1:6

Statistiky zápasu

Vyloučení:8:10
Přesilovky: 3:1
Oslabení: 1:0

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem
Lochman P., Mareček P., Suchý P., Kostka V., Souček D., Lochman J., Podzimek M., Hloušek M., Branda V., Šafář J., Drašnar J., Smutný L., Dušánek J., Stříteský L., Hlavatý P.

Ve druhém mistrovském utkání jsme po dobrém výkonu celého mužstva uspěli na ledě Novopackého týmu. V úvodu utkání jsme prohospodařili přesilovku 5 na 3, ale v 15. minutě jsme šli do vedení, když další vyloučení domácího hráče potrestal Smutný. Za další dvě minuty opět Smutný rozvlnil síť domácí branky a bylo to 0:2. Domácím se podařilo snížit v 19. minutě na 1:2, ale to bylo vše. Ve druhé třetině totiž opět úřadoval střelec večera Lukáš Smutný, který nejdříve dokonce ve vlastním oslabení dokončil hatt-rick a potom vstřelil i čtvrtý gól a upravil na stav 1:4 po druhé třetině. Ve třetí části hry se střelecky prosadili také další hráči, když na 1:5 zvýšil kapitán Hloušek a konečné skóre ustanovila trefa Stříteského.

Trenér Miroslav Řehák:
Velmi dobrý výkon celého mužstva, podpořený střeleckým galapředstavením Smutného, vedl k zisku dalších potřebných bodů do tabulky. Opravdová síla mužstva a jeho schopnosti, při vší úctě k dnešnímu soupeři, se ale ukáže až tuto neděli, kdy se na třebechovickém ledě představí tým Trutnova. Loňský druholigový účastník nejenže udržel svůj tým pohromadě, ale navíc získal i zajímavé posily jako např. exligového Jiřího Zelenku.
19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM