Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

1. krajská liga
neděle 7. 10. 2012 od  
4:2

Statistiky zápasu

Vyloučení:9:4
Přesilovky: 0:0
Oslabení: 1:0

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Lochman P., Mareček P., Suchý P., Stříteský L., Kostka V., Lochman J., Podzimek M., Bohdanecký J., Branda V., Kudr J., Dostálek O., Šafář J., Hloušek M., Drašnar J., Smutný L., Dušánek J.


Střelba: 39:37 Diváci: 110 Rozhodčí: Petr - Antalík, Průcha

Do prvního mistrovského utkání lépe vstoupili hosté, když hned ze své první vážnější šance skórovali. Vyrovnání zařídil ve vlastním oslabení Dostálek, když zachytil hostující rozehrávku v útočném pásmu a střelou do víka nedal brankáři šanci. Do vedení jsme šli po vyhrané buly a střele Lochmana od modré, kterou Smutný tečoval mimo dosah hostujícího brankáře. Také další branka padla po dobré střele od modré, kdy vše co mu stálo v cestě prostřelil Mareček.
V úvodu druhé třetiny jsme získali tříbrankové vedení, když se podruhé v zápase trefil Dostálek. Zápas mohli hosté zdramatizovat při takřka dvouminutové přesilovce 5 na 3, ale trojice Hloušek, Kostka a Mareček celé oslabení s bravurou ubránili. V největší přesilovkové šanci hosté orazítkovali tyč. V poslední třetině se hosté dočkali snížení na 4:2 a poté nejvíce hrozili při přesilových hrách, ale ani jejich závěrečná přesilovka podpořená odvoláním brankáře již k dalším brankám nevedla.

Trenér Miroslav Řehák:
Na úvod sezóny jsme viděli bojovné a kvalitní utkání s řadou neproměněných šancí na obou stranách, kdy se několikrát vyznamenali oba brankáři. K vydařenému utkání, které se muselo divákům líbit, svým dílem také přispěli rozhodčí.
19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM