Přesilovky: 0:1
Oslabení: 0:2

Petrů P., Kostka V., Mareček P., Špička J., Suchý P., Lochman J., Stříteský L., Smutný L., Branda V., Pišta J., Hloušek M., Rejzek D., Dostálek O., Řezníček J., Kosina O., Drašnar J., Hruška J.

Zásahy brankářů: 23:20 Diváci: 150 Rozhodčí: Veinfurter – Votroubek, Antalík

Trenér SK Jiří Hruška: Vstup do utkání se nám vydařil. Hned v běžící druhé minutě po ose Kostka, Rejzek, Dostálek posledně jmenovaný nás posílá do vedení. Bohužel to bylo na dlouhou dobu od nás vše. Naše neskutečně hrubé chyby, nebylo pro hráče Šakarova a Fišera problém potrestat. Každý si připsal dvě „trefy“ a třetina skončila 1:4. Ve druhé třetině se nám hned povedlo snížit stav na 2:4 Hlouškem z přihrání Brandy. V této části hry jsme měli řadu vyložených šancí, ale naše střelecká muška byla žalostná. Naopak hosté naši nemohoucnost a chyby potrestali dvakrát Fišerem a do kabin se šlo za stavu 2:6. Domácím se v závěrečné části podařilo, snížit na 3:6 Brandou, po doražení střely Drašnara. Příležitost upravit výsledek při početní převaze jsme trestuhodně zahodili! Byl to naopak Hronov který při tomto vlastním oslabení dvakrát během 20.vteřin skóroval Fišerem a M.Franců až na 3:8. Domácí ještě stav utkání kosmeticky upravili, když spolupráci s Pištou, zúročil Kosina na konečných 4:8 a tím ukončil naše šedesáti minutové dnešní trápení!
8.kolo druhé části KLM pokračuje ve středu 22.2 2012 utkáním v Náchodě. Začátek utkání je v 18:00.