Vyloučení:8:8
Přesilovky: 0:1

Novotný J., Šoula M., Libřický Z., Stříteský L., Hruška J., Lochman J., Tuček J., Lochman A., Vodička O., Surý J., Hidvéghy M.

Střelba: 42:25 Rozhodčí: Kubišta - Korel, Seidl

V přímém souboji o konečné 5. místo nás domácí tým jasně přehrál a zaslouženě zvítězil. Domácí byli důraznější v osobních soubojích, lépe kombinovali a hlavně na rozdíl od našeho týmu dokázali proměnit své šance a již v 15. minutě vedli 5:0 a bylo po utkání. Naše snaha o zdramatizování utkání vedla těsně před koncem první části a na začátku druhé k dvěma brankám, ale další šance jsme opět trestuhodně neproměnili a domácí tým v poklidu udržoval bezpečný náskok.
Ve třetí třetině se již dohrávalo a bylo jen otázkou na jaké výši se skóre zastaví. Ǔplně mimo realitu pak bylo boxerské vystoupení několika hráčů v 59. minutě, ve kterém vynikli domácí Sopr a hostující Hidvéghy, za což byli odměněni trestem 5+OK.