Vyloučení:5:2
Přesilovky: 0:2

Petrů P., Kostka V., Mareček P., Špička J., Suchý P., Stříteský L., Lochman J., Řezníček J., Kudr J., Branda V., Hloušek M., Bohdanecký J., Rejzek D., Dostálek O., Pišta J., Smutný L., Kosina O., Hruška J.

Zásahy brankářů: 32:38 Diváci: 130 Rozhodčí: Kubišta – Brandejs, Novák

Trenér SK Jiří Hruška: Vrchlabští hráči se nemuseli nijak snažit ke vstřelení branky. Stačilo jim pouze potrestat individuální chyby našich hráčů a vedli po první třetině 0:3, brankami Jakubce, Filipa a Marka. Obraz naší hry se ve druhé třetině změnil z naší strany k lepšímu, ale byli to opět hosté, kteří skórovali Svobodou na 0:4. Na ukazateli je čas 26:28 a Třebechovice střílejí svou první branku Brandou po přihrání Kudra. Opět 26 min. a Kosina po spolupráci se Smutným střílí druhou branku domácích. Uběhla přesně minuta od vstřelení první branky a Dostálek snižuje na rozdíl jedné branky 3:4 po přihrání Rejzka. Netrvá dlouho a hosté využívají přesilové hry Lepkou a stav druhé třetiny je 3:5. Domácí šli do třetí třetiny s odhodláním ještě výsledek otočit, ale nepřesná střelba a brankář hostí Biegl byli velkou překážkou ke kýženému zvratu. Poslední slovo měli hosté, když dvě minuty před koncem upravili na 3:6 Kovářem. Za předvedenou hru ve druhé a třetí třetině jsme si bod určitě zasloužili.

Další utkání sehrajeme doma ve středu 15.2.2012 s HC Jaroměř od 18:00.