3:6

Vyloučení:3:3

Lochman P., Kostka V., Suchý P., Špička J., Mareček P., Stříteský L., Lochman J., Kudr J., Branda V., Hloušek M., Polák J., Rejzek D., Dostálek O., Pišta J., Smutný L., Kosina O., Drašnar J.

Zásahy brankářů: 26:37 Diváci: 180 Rozhodčí: Pahulák – Průcha, Antalík

As.trenéra SK Jiří Hruška: Do utkání s Jaroměří jsme šli s odhodláním zvítězit, jelikož jsme v sezóně dvakrát prohráli. První branku a vedení domácích v utkání zařídil domácí Hloušek P. Na vyrovnání se nemuselo dlouho čekat, Polák vyrovnal v 17.min. na 1:1. Hned v úvodu druhé třetiny jsme zaspali začátek a bylo 2:1, když branku domácích vstřelil Karel. Po strojové kombinaci Dostálek, Polák, Rejzek posledně jmenovaný vyrovnává na 2:2 ve 27.min. Ve 34.min jdeme do vedení brankou kapitána Hlouška. Odskok na dvě branky zařídil Branda a třetina končí 2:4. Do poslední části utkání domácí převzali iniciativu a ve 45.min. snižují na 3:4 a to bylo od domácích vše. Poslední slovo měli „Třebešky“, když na 3:5 upravil Kudr. Tečku za utkáním udělal Smutný brankou v 58.min. Domácí se pokusili ještě o hru bez brankáře, ale bez úspěchu. Na ukazateli je konečný stav 3:6. K dobrému průběhu utkání přispěla i trojice rozhodčích. Zasloužené vítězství, všem hráčům děkuji za poctivě odvedenou práci na ledě.

Další těžké utkání nás čeká v neděli 29.1.2012 v Hronově. Začátek je v 17:00.