Přesilovky: 1:1
Oslabení: 1:1

Petrů P., Suchý P., Špička J., Kostka V., Mareček P., Lochman J., Stříteský L., Řezníček J., Polák J., Rejzek D., Dostálek O., Kudr J., Branda V., Hloušek M., Pišta J., Smutný L., Kosina O., Hruška J.

Zásahy brankářů: 32:26 Diváci: 120 Rozhodčí: Martínek – Řezníček, Zeman

Trenér SK Jiří Hruška: Poslední utkání základní části ve kterém už o nic nešlo, jsme si chtěli užít jak herně tak i bodově. V první části utkání jsme hráli zodpovědně a úspěch se dostavil. Třetinu jsme vyhráli 4:0. Druhá část byla z naší strany opakem první. Naše hra byla rozháraná, přihrávky nepřesné a střelba žalostná. Soupeř nás v této třetině přestřílel 6:16 a za naší hru jsme byli potrestáni třemi brankami v naší síti. Tuto třetinu prohráváme 2:3.
Do finálové části utkání jsme provedli změny v sestavě, některé hráče jsme nechali odpočívat a vrátili se k naší hře! Soupeři jsme vstřelili pět branek a celé utkání tak vyhráli 11 : 4.

Ve druhé části KLM skupiny „A“ nás čeká Jaroměř. Utkání se bude hrát v Jaroměři ve středu 25.1.0212 od 18:00.