4:1

Vyloučení:3:4

Lochman P., Suchý P., Špička J., Kostka V., Mareček P., Stříteský L., Šotola M., Lochman J., Řezníček J., Polák J., Rejzek D., Dostálek O., Kudr J., Branda V., Hloušek M., Pišta J., Bohdanecký J., Smutný L., Drašnar J., Dušánek J., Tuček J.

Zásahy brankářů: 32:49 Diváci: 160 Rozhodčí: Samek – Průcha, Pechánek

Trenér SK Jiří Hruška: Začátek utkání patřil hostům, ti se již ve třetí minutě ujali vedení brankou Marka. Na závěr prví třetiny, 12 vteřin před odchodem do šaten vyrovnává Hloušek ve spolupráci s Kudrem.
Druhá třetina žádné branky nepřinesla, ale bojovalo se o každý metr ledu. Do poslední třetiny šla obě mužstva rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Přišla 48.minuta a Polák střílí druhou naší branku. V čase 49:37 využívá Rejzkovu přihrávku ke skórování Pišta a upravuje na 3:1. Poslední branku utkání vstřelil Polák, kterou připravil opět Rejzek. Na toto utkání jsme se dobře připravili, eliminovali jsme klíčové hráče Filipa, Jakubce a tím jsme otupili údernou sílu Vrchlabí. Základním stavebním kamenem k našemu vítězství byl výkon brankáře Lochmana, který musel několikrát předvést své brankářské umění, aby své mužstvo podržel! Dnešní utkání bylo jedno z nejlepších, které jsme v této sezóně sehráli a divákům se muselo líbit. Hráčům děkuji za plnění taktických pokynů během utkání a za bojovnost.

Předposlední utkání základní části nás čeká v neděli 15.1.2012, kdy zajíždíme na ledovou plochu Jičína. Utkání začíná v 17:00. Odjezd od ZS HK je ve 14:00. Následný odjezd do Jičína od ZS v Třebechovicích je ve 14:45.