Vyloučení:8:5
Přesilovky: 0:2

Petrů P., Lochman P., Stříteský L., Mareček P., Suchý P., Špička J., Kostka V., Lochman J., Řezníček J., Polák J., Smutný L., Rejzek D., Kudr J., Branda V., Hloušek M., Pišta J., Bohdanecký J., Dostálek O., Drašnar J., Kosina O., Tuček J.

Zásahy brankářů: 20:44 Diváci: 240 Rozhodčí: Veinfurter – Pavlíček, Veselý

Trenér SK Miroslav Řehák: Jako již po několikáté jsme inkasovali v prvních vteřinách utkáni branku! Po vyrovnávací brance Kostky jsme se vrátili do zápasu a třetinu vyhráli 3:2. Ve druhé třetině jsme chtěli držet výsledek, ale opak byl pravdou. Během třech minut po hrubých chybách jsme inkasovali 3x a došlo ke změně brankářů. Poslední třetina, byla marnou snahou otočit výsledek a zbytečné fauly, které nic neřeší nás stojí mnoho sil. V čase 59:28 jsme mohli stav ještě upravit, ale trestné střílení, za faul na Smutného jmenovaný neproměnil. Patnáct vteřin do konce utkání nás domácí ještě potrestali brankou a dali výsledku konečnou podobu 8:5. Stínem utkání bylo zranění Poláka. Tržná rána v obličeji byla ošetřena pěti stehy.

Ve středu 7.12.2011 sehrajeme 13. kolo KLM na domácím ledě již v NOVÝCH DRESECH s mužstvem Náchoda. Začátek utkání na které jste zvání, začíná v 18:00. Jménem hráčů Vás žádám, přijďte povzbudit naše hráče v tak důležitém utkání!