Vyloučení:1:3
Přesilovky: 2:0

Novotný J., Šoula M., Denemarek L., Hruška J., Libřický Z., Pechánek J., Tuček J., Lochman J., Surý J., Vodička O., Hidvéghy M., Lochman A.

Střelba: 27:32 Rozhodčí: Pahulák - David, Shejbal

V dalším utkání se soupeřem z první čtyřky jsme po dvě třetiny drželi vyrovnaný stav a vzhledem ke stavu hráčského kádru trochu překvapivě také hru. Na úvodní branku hostí z 5. minuty jsme dokázali odpovědět na sklonku první třetiny proměněním první přesilovky v zápase. Po nepovedeném vstupu do druhé části hry jsme rázem prohrávali o dvě branky. O zkorigování stavu se postaral Josef Lochman, který po vypíchnutém puku na útočné modré konečně nevymýšlel další kličky a nahrávky, ale střelou snížil na 2:3.
Ve třetí části hry jsme již tahali za kratší konec a dokázali nadvakrát pouze snížit na rozdíl dvou branek. Nejdříve druhou přesilovku využil od modré střílející Denemarek a na 4:6 upravil svojí druhou trefou v utkání Marek Hidvéghy. Odehrát vyrovnanou partii s týmy z popředí tabulky ve dvou dnech po sobě s deseti hráči do pole prostě nejde.