Vyloučení:7:7
Přesilovky: 0:1

Novotný J., Šoula M., Libřický Z., Fišer J., Denemarek L., Surý J., Tuček J., Dvořák M., Lochman J., Hruška J., Hidvéghy M., Vodička O., Hidvéghy P.

Střelba: 36:26 Rozhodčí: Votroubek - Smetana, Jaroš

B tým HC Krkonoše je složen většinou z hráčů ročníku 1994 a prezentoval se na našem ledě jako nadějný tým s řadou šikovných hráčů. V první vyrovnané třetině jsme se ujali vedení po akci dnes s velkou chutí hrajícího Tučka, kdy svůj průnik ze středního pásma zakončil blafákem mezi nohy brankáře. Ve druhé části se střelou od modré prosadil Libřický a získal tak dvoubrankové vedení. Vzápětí se v přesilovce dočkali i hosté a upravili stav na 2:1. Ve třetí třetině konečně naši hráči dodrželi pokyny trenéra a zjednodušili svoji hru v obraně bez zbytečných kliček a poté co přidali Dvořákem třetí branku, tak v poklidu dokráčeli k zisku tří potřebných bodů do tabulky.