Vyloučení:6:8
Přesilovky: 1:0
Oslabení: 0:1

Lochman P., Mareček P., Stříteský L., Suchý P., Šotola M., Kostka V., Řezníček J., Špička J., Polák J., Rejzek D., Christ M., Kudr J., Branda V., Hloušek M., Pišta J., Bohdanecký J., Drašnar J., Smutný L., Tuček J.

Trenér Hruška Jiří: K utkání jsme nastoupili s určitými obavami. Po třech zbytečných faulech a nepovedených přesilových hrách hostů jsme dostali chuť do hry a první třetinu vyhráli 3:0. V druhé části se naše hra zakládala na lepším bruslení a kombinační hře se zajištěnou obranou. Díky tomu jsme si s chutí zastříleli a vyhráli ji 5:1. Poslední třetinu jsme dohrávali v poklidu, kde dostal prostor širší kádr hráčů a zápas dotáhli do vítězného konce. Všem hráčům za předvedený výkon děkuji.