Vyloučení:7:6
Přesilovky: 1:1

Petrů P., Stříteský L., Mareček P., Suchý P., Šotola M., Lochman J., Kostka V., Polák J., Smutný L., Rejzek D., Kudr J., Branda V., Hloušek M., Pišta J., Kosina O., Anděl T., Drašnar J., Bohdanecký J., Řezníček J.

Zásahy brankářů: 31:37 Diváci: 150 Rozhodčí: Martínek – Průcha, Brandejs

Trenér Miroslav Řehák: Do dnešního utkání jsme šli se čtyřmi lajnami. Hned v úvodu jsme se ujali vedení . Domácí ještě v deváté minutě vyrovnali a do kabin se odcházelo za stavu 1:1.
Druhá třetina, kterou jsme vyhráli 0:5 prakticky rozhodla o výsledku celého utkání! V závěrečné části utkání jsme již jen kontrolovali hru a utkání dotáhli s přehledem do vítězného konce. Ústřední postavou utkání byl golman Petrů, který k dobrému výkonu si připsal i asistenci.

Další utkání sehrajeme v domácím prostředí ve středu 2.11.2011 proti Opočnu. Utkání začne v 18:00.