čtvrtek 27. 12. 2007 od
4:3

Přesilovky: 1:1

Novohradský J., Jirásek J., Černý J., Hodač P., Lochman J., Špaček T., Voslář J., Denemarek L., Vodička O., Dvořák M., Doležal J., Hruška J., Chvapil T.
Turnaj v Poličce, hráno 3x15. Utkání s aktuálně vedoucím týmem středočeského krajského přeboru přineslo v úvodních dvou střídáních dvě nevyužité šance našeho týmu a rychlý a bruslařsky náročný souboj. Akce se střídaly na obou stranách, ale bez střeleckého úspěchu i když při akci Dvořáka měl soupeř i trochu štěstí, když jeho nájezd skončil na tyčce a nájezd dvojice Lochman + Špaček jen těsně minul branku. Závěr této třetiny nám vůbec nevyšel, jelikož jsme inkasovali během dvou minut tři branky, když nejdříve soupeř dorážkou využil přesilovku, poté jsme nechali jednoho ze Sršňů beztrestně operovat v naší třetině a nakonec využili přečíslení dvou na jednoho. Ve druhé třetině jsme sledovali vyrovnaný boj ve kterém jsme se soupeři vyrovnali v nasazení a bojovnosti. Několik náznaků šancí obou mužstev zmařili dobře chytající brankáři, nebo nedůrazné zakončení. Ve třetí třetině nabral souboj nevídané tempo a protržení naší střelecké smůly. O zdramatizování výsledku se zasloužil nejdříve Dvořák, který chytrou zadovkou po skrumáži před brankou snížil na 1:3 a poté dorážkou střely od modré snížil na 2:3 Špaček. Bohužel ihned po rozehrání jsme nechali ujet dva protihráče a znovu odskočit na rozdíl dvou branek. O další zápletku se postaral Dvořák úspěšnou dorážkou a využitím přesilovky a snížením na 3:4. Do závěru zápasu jsme bohužel přišli o Lochmana, který dostal ramenem do hlavy a silně otřesený již do zápasu zasáhnout nemohl. Navíc jsme po nešťastném vyloučení dohrávali zápas v oslabení a tak jsme na zasloužený bod nedosáhli. V závěrečném zápase turnaje domácí hráči Poličky uhráli se soupeřem z Kutné Hory pouze remízu a tak jsme obsadili na turnaji druhou příčku.