Vyloučení:6:5
Přesilovky: 0:1

Petrů P., Stříteský L., Mareček P., Suchý P., Šotola M., Lochman J., Kostka V., Bohdanecký J., Rejzek D., Kosina O., Kudr J., Branda V., Smutný L., Drašnar J., Pišta J., Hloušek M., Anděl T., Tuček J.

Zásahy brankářů: 36:41 Diváci: 220 Rozhodčí: Pahulák – Petr, Votroubek M.

Trenér Třebechovic Řehák: Po bezbrankové první třetině jsme do druhé šli s odhodláním zvrátit utkání na naší stranu. Tento záměr se nám podařil a odskočili jsme soupeři na 3:0. Běžela 37 minuta a soupeř potrestal naší nekoncentrovanost a snížil na 3:1. Dvě vteřiny před odchodem do šaten soupeř udeřil znovu a snižuje na rozdíl jediné branky na 3:2 během dvou minut!
Do poslední části jsme nastupovali s cílem neinkasovat, což se nám za přispění brankáře Petrů dařilo. Ve 47 minutě se nám podařilo vstřelit branku a upravit stav utkání na 4:2. Soupeři se ještě podařilo 15 vteřin před koncem utkání snížit na 4:3, ale to naší radost ze zisku tří bodu z nové ledové plochy nemohlo zkalit.

Další utkání sehrajeme v neděli 30.10.2011 v Nové Pace. Začátek utkání je v 17:00.