3:5

Vyloučení:6:4

Petrů P., Stříteský L., Mareček P., Suchý P., Šotola M., Lochman J., Kostka V., Řezníček J., Bohdanecký J., Rejzek D., Smutný L., Kudr J., Pišta J., Dostálek O., Drašnar J., Branda V., Hloušek M., Anděl T.

Diváci: 110 Rozhodčí: Veinfurter – Janovský, Veselý

Trenér Řehák SK Třebechovice: Ve středu jsme odjížděli do Náchoda, kde nás již tradičně čekal nelehký soupeř. Začátek utkání byl rozhodující pro celý vývoj zápasu. Koncem první třetiny jsme vstřelili v krátkém sledu dvě branky (Rejzek,Pišta) a ujali se vedení 0:2.
Druhá třetina pro nás začala velmi dobře, když jsme opět v krátkém sledu Dostálkem a Drašnarem upravili stav utkání na 0:4. Do konce třetiny domácí ještě snížili na 2:4.
Poslední dějství jsme si pohlídali brankou Kudra a zvýšili stav utkání na 2:5. Domácí ještě dvě minuty před koncem utkání snížili na 3:5, ale to bylo vše. Hráčům děkuji za bojovnost!