3:7

Vyloučení:
Přesilovky: 1:0

Mach P., Novohradský J., Černý J., Hodač P., Lochman J., Špaček T., Voslář J., Denemarek L., Vodička O., Dvořák M., Doležal J., Hruška J., Chvapil T.
Turnaj v Poličce, hráno 3x15. Úvod souboje s domácím týmem přinesl vyrovnanou hru s mnoha střety a osobními souboji. Domácí se v 6. minutě ujali vedení po závaru před naší brankou a několika nešťastných odrazech. Vyrovnání stavu jsme se dočkali po vysunutí Dvořáka, který své sólo z půlky hřiště úspěšně zakončil. Ve 12. minutě jsme se ujali vedení když Špaček využil naše přečíslení před domácím brankářem. V poslední minutě první třetiny jsme inkasovali druhou branku po ztrátě puku na obranné modré a neobsazený hráč před naší brankou do protipohybu brankáře vyrovnal na 2:2. V úplném závěru třetiny netrefil branku ve vyložené šanci Dvořák. Ve druhé třetině jsme soupeře začali rychlými kombinacemi přehrávat a i střelecky jsme se dokázali prosadit. Nejdříve se střelou do víka z prostoru kruhu výstavně trefil Hruška. Poté jsme neproměnili akci kdy před domácím brankářem zůstali tři naši hráči osamoceni, ale úspěšně nezakončili. V další šanci při samostaném úniku byl faulován Doležal a v přesilovce Špačkovu střelu zastavila konstrukce branky. V další akci již Špaček nezaváhal a zpoza branky zasunul kotouč za brankovou čáru a zvýšil na 4:2. Pátou branku vsítil opět Špaček, když svoji střelu z kruhu pro vhazování schoval za clonícího obránce. Ve třetí třetině jsme nejdříve po kombinaci Lochmana se Špačkem využili přesilovou hru a o minutu později na 7:2 upravil skóre opět Špaček. Domácí již pouze dokázali po strkanici před naší brankou zkorigovat na konečných 7:3, ale tím nám nemohli zkazit radost z vítězství a odvety za prohru na předsezonním turnaji v Lanškrouně.