8:6

Vyloučení:
Přesilovky: 1:2

Novohradský J., Jirásek J., Černý J., Hodač P., Dvořák M., Conk F., Hruška J., Denemarek L., Chvapil T., Lochman J., Špaček T., Voslář J., Vodička O.
Úvod utkání nás zachytil v nedbalkách a již v čase 0:19 jsme po chybě v obraně nechali osamoceného domácího hráče v poklidu otevřít skóre. Domácí hráče vstřelená branka nabudila a rychlým pohybem a přístupem k hráčům nás přehrávali. Ve 3. minutě Černý svojí chybou před brankářem vybídl soupeře ke skórování a prohrávali jsme 0:2. Naši hráči byli jak opaření, bez důrazu v osobních soubojích a bez pohybu a další pohroma na sebe nenechala dlouho čekat, když domácí využili svojí první přesilovku a zvýšili své vedení na rozdíl tří branek. Také nám se povedlo využít první přesilovku, když se střelou od modré prosadil Černý. Tato branka kluky probrala, začali lépe bruslit, vyhrávat osobní souboje a vytvářeli si i brankové příležitosti. V jedné takové příležitosti překonal domácího brankáře Denemarek, ale jeho střelu zastavila tyčka. Přesto jsme se ještě do konce třetiny dočkali radosti, když Černý 5 vteřin před první sirénou prostřelil vše co mu stálo v cestě a snížil na 2:3. Druhá třetina započala podstatně lépe, než třetina první a brzy jsme se dočkali zaslouženého vyrovnání, když Špaček zpoza branky zasunul puk za brankovou čáru. V této fázi utkání jsme byli jasně lepší a soupeře přehrávali a kluci si krásnými kombinacemi vytvářeli střelecké pozice. Do vedení jsme šli v polovině utkání po akci dvojice Lochman, Špaček a zanedlouho ujel všem Dvořák a zvýšil naše vedení na 5:3. Ve 33. minutě domácí z ojedinělého útoku také nastřelili tyčku. Na 6:3 zvýšil opět Špaček poté co si s Lochmanem narazil a sám před brankářem nezaváhal a zblízka zavěsil pod horní tyčku. Ve 37. minutě došlo k nepříjemnému okamžiku, když v našem oslabení a při další signalizované výhodě domácího týmu Denemarek nechtěně narazil domácího hráče zezadu na mantinel a byl vyloučen na 2+5+OT do konce zápasu. Dlouhotrvající oslabení jsme přestáli a zbytek trestu se přenesl do třetí třetiny. Ve třetí třetině jsme nejdříve přestáli několik závarů před naší brankou ve zbytku přesilovky, ale svými chybami jsme poté sami posadili domácí tým do sedla. Hrůznou dvouminutovku jsme prožili od 46. minuty, kdy jsme po hrubých chybách v obraně doslova darovali domácímu týmu možnost vyrovnat stav utkání na 6:6. Domácí hráči, kteří dohrávali utkání pouze v osmi hráčích v poli, stále lítali po hřišti, skákali po hlavě do střel a odevzdali na ledě všechny síly. To velmi kontrastovalo se zmatečným a profesorským výkonem některých našich hráčů. Další pohroma se na nás přivalila při dalším oslabení kdy jsme nechali beztrestně domácího hráče dorážet a otočit vývoj ve skóre opět v prospěch domácích. Ve snaze o vyrovnání a vytvoření tlaku jsme v 57. minutě nechali ujet osamoceného hráče a ten dílo zkázy dokončil a uzavřel vývoj divokého zápasu na 6:8.