Vyloučení:
Přesilovky: 3:1
Oslabení: 3:0

Mach P., Jirásek J., Černý J., Hodač P., Dvořák M., Conk F., Hruška J., Denemarek L., Chvapil T., Lochman J., Špaček T., Voslář J.
Úvodních devět minut na tradičně výborně připraveném frýdlantském ledě se hrál poměrně vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách. V desáté minutě jsme se dostali do dvoubrankového vedení po střele Hrušky z kruhu do víka a za dalších 13 vteřin ležícího gólmana domácích přehodil Lochman. Od této chvíle jsme již pevně třímali otěže zápasu a domácí jsme jasně přehrávali. Tečovanou plachtící střelou od modré v přesilovce zvýšil Černý na 3:0. Přečíslení dvou na jednoho využil nadvakrát osamocený Conk a zvýšil na 4:0. Skóre v této třetině upravil ještě Hruška, když v poslední minutě bekendovou střelou do vinglu upravil stav na 5:0. Druhou třetinu jsme zahájili v oslabení, ale soupeře jsme k ničemu nepustili a po skončení soupeřovi přesilovky znovu udeřil Hruška, který skákavou střelou vsítil svojí třetí a celkově šestou branku. Svůj přehled ve hře a šikovnost ukázal Dvořák, když od brankáře odrazil svoji střelu zpoza branky a zvýšil již na 7:0. Osmou branku si doslova vybojoval opět Dvořák a v půlce utkání jsme vedli 8:0. Druhou půlku této třetiny si pro sebe takřka vyhradil střelecky disponovaný Hruška kterému to dnes opravdu lepilo a úspěšně zakončoval ze všech pozic. Devátou branku vstřelil z prostoru mezi kruhy, desátou průjezdem mezi bránícími hráči od vlastní modré a střelou mezi nohy brankáře a na 11:0 po druhé třetině dorážkou pefektní nahrávky na osmaceného u tyčky. Do třetí třetiny jsme nastoupili nekoncetrovaní a dovolili svými obrovskými chybami domácím zkorigovat na 2:11. V dalším průběhu kluci opět zabrali a během několika vteřin ve 49. minutě se dvakrát prosadil Lochman a zvýšil již na 13:2. K nepříčetnosti jsme soupeře přivedli v 51. minutě v našem oslabení, když jsme během 14 vteřin vstřelili tři branky. Poté se domácí omezili pouze na nečistou hru a několik brutálních zákroků a byli jsme i svědky krátké boxerské vložky, když se nenechal otloukat Denemarek a kolegiálně přispěchavší na pomoc Špaček. Svou devátou brankou v utkání po překrásné kombinaci zvýšil na 17:2 Hruška. Třetí využitá přesilovka v utkání Lochmanem znamenala zvýšení vedení na 18:2 a další kombinační akce v 59. minutě proměněná Conkem ukončila naše střelecké hody. Zbytečným faulem v útočné třetině a vyloučením násobeným chybou v obraně jsme domácím umožnili těsně před koncem upravit skóre zápasu na konečných 19:3. Na následujícím gulášku od Špačků si kluci zaslouženě pošmákli a doufejme že nabrali nové síly a nechali si také nějaké branky do dalších bojů v soutěži.