Vyloučení:5:7
Přesilovky: 2:1
Oslabení: 0:1

Lochman P., Mareček P., Lochman J., Suchý P., Špička J., Hloušek M., Smutný L., Dostálek O., Kudr J., Christ M., Rejzek D., Dušánek J., Stříteský L., Řezníček J., Tuček J., Hruška J., Hynek M.

Branky a nahrávky HC Jaroměř: 22.13 Bujňák (Kotrč), 26.41 Ježík, 62.41 Hamáček (Novotný)

Diváci: 180 Střelba: 25:52 Rozhodčí: Svoboda – Maštalíř, Rozsypal

Trenér SK Třebechovice Miroslav Řehák: Do sestavy se nám vrátili Dostálek s Hlouškem a na naší hře to bylo znát. Soupeř nás přetlačil proto, že hrál na tři vyrovnané pětky, což u nás v důsledku nedostatku hráčů je nemožné. Utkání se vyznačovalo více bojovností než hokejovou kvalitou. První třetina se odehrála bez branek. Ve druhé třetině šli hosté do vedení, když potrestali naše vyloučení ve 22 min. Rychle srovnat skóre se nám podařilo hned ve 25 min. z přesilové hry. Tento stav netrval dlouho, jelikož ve 27 min. Jaroměř se štěstím opět střílí branku a do šaten se odchází za stavu 1:2. Vyrovnat se nám podařilo 42 vteřin před koncem utkání z přesilové hry a šlo se do prodloužení. Šťastnějším mužstvem byli hosté, když v polovině prodloužení vstřelili rozhodující branku a odvážejí si 2 body do tabulky.
Šesté kolo druhé části sehrajeme v neděli 9.1.2011 na domácím ledě proti mužstvu HC Dvůr Králové. Začátek je v 17:00.