Vyloučení:10:5
Přesilovky: 1:3
Oslabení: 0:2

Petrů P., Lochman P., Mareček P., Lochman J., Suchý P., Špička J., Dušánek J., Rejzek D., Hruška J., Kudr J., Tuček J., Řezníček J.

Branky a nahr. Hronova: 14:15Hubáček (Štelzig), 14:25 Fišer (Smolík), 17:27 Franců Ma. (Smolík), 19:38 Hornyš, 25:14 Smolík, 32:40 Fišer (Hornyš, Hubáček), 33:01 Franců Ma., 48:45 Fišer (Smolík, Fink), 56:01 Franců Ma.(Fišer)

Diváci: 350 Rozhodčí: Machač – Schejbal, Zeman

Trenér Třebechovic Jiří Hruška: S torzem mužstva doplněné juniory jsme odjeli do Hronova. Úvod utkání se nám povedl, když jsme šli do vedení 0:2, ale domácí ve 14.min. z přesilovky střílí branku a snižují na 1:2. Během 10 vteřin z následného protiútoku vyrovnávají na 2:2. Následovalo střídání našich golmanů, ale před koncem třetiny jsme obdrželi ještě dvě branky a do šaten jsme šli za stavu 4:2.
V prostřední třetině jsme hned z kraje snížili na 4:3, ale to bylo v této části hry od nás vše. Soupeř třemi brankami odskočil na rozdíl čtyř branek.
V poslední třetině nám domácí střílí branku a zvyšují na 8:3. Nám se podařilo snížit na 8:4 což bylo z naší strany vše. Domácí nám ještě vstřelili branku a upravili stav utkání na konečných 9:4. Hráčům musím poděkovat, že i v tak oslabené sestavě odvedli poctivou hokejovou práci. Bodově se dařilo Rejzkovi 2+2. Pokud chceme pomýšlet na lepší umístění musíme v následujících třech utkáních které, hrajeme doma bodovat! První utkání se hraje ve středu 5.1.2011 a hostíme HC Jaroměř. Začátek utkání je v 18:00. Přijďte povzbudit své hráče!