Vyloučení:11:7
Přesilovky: 1:1
Oslabení: 1:1

Petrů P., Lochman P., Mareček P., Kostka V., Suchý P., Špička J., Lochman J., Stříteský L., Polák J., Rejzek D., Bohdanecký J., Smutný L., Branda V., Kudr J., Dušánek J., Kosina O., Hynek M., Tuček J., Christ M., Řezníček J.

Branky a nahrávky N.Paky: 18:25 Musil (Šmika), 21:00 Šebek (Kadeřábek), 29:19 Kadeřábek (Šebek, Kaulfus), 31:28 Šebek (Kaulfus, Lepka), 39:41 Slabý (Kovář), 55:16 Šebek (Lepka, Štěpán), 56:37 Kovář (Slabý, Štěpán), 59:03 Kadeřábek (Lepka)

Tresty: 14:7 z toho Suchý 10OT, Polák a Smutný TH (všichni Třebechovice)

Střely: 30:31 Diváci: 200 Rozhodčí: Padevět – Řezníček, Janovský

Trenér Třebechovic Jiří Hruška: Ani ve třetím vzájemném utkání jsme nedokázali Novou Paku porazit. Začátek utkání jsme zvládli, ale přijde druhá třetina a z vedení 3:1 je nepochopitelně 3:5. Ve třetí třetině jsme srovnali a v 54 min. šli do vedení 6:5, ale hosté nám po dvouminutových intervalech vstřelili tři branky a rozhodli zápas ve svůj prospěch. Jinak vyrovnané utkání z řadou šancí na obou stranách. Hosté byli šťastnějším mužstvem a odvážejí si plný počet bodů. Z našeho mužstva vyzvednu Jardu Poláka, který dal čtyři branky a jednu asistenci. Škoda, že pro zranění nemohli do poslední třetiny nastoupit Branda (pohmožděná noha) a Rejzek (střev.potíže). Doufám, že se dají do pořádku. Čeká nás 2.1.2011 utkání s mužstvem Hronova, nejžhavějším kandidátem na vítěze KLM. Začátek je v 17:00 na ZS v Hronově.