5:3

Vyloučení:6:4
Přesilovky: 1:3

Petrů P., Lochman P., Mareček P., Špička J., Lochman J., Stříteský L., Polák J., Rejzek D., Bohdanecký J., Smutný L., Branda V., Kudr J., Dušánek J., Kosina O., Hynek M., Řezníček J., Tuček J.

Branky a nahrávky N.Města: 28:30 Potůček (Ježek), 45:45 Potůček (Ježek), 47:20 Janoušek (Vlček, Potůček), 49:27 Potůček, 57:03 Potůček (Janoušek)

Sestava domácí: Bláha – Jákl, Hejduk, Burdych, Marša, Plíhal, Pour – Petr, Ježek, Dittrich, Vlček, Janoušek, Potůček, Reichman, Chmelík, Řehák, Vencl

Střelba: 31:21 Diváci: 220 Rozhodčí: Veinfurter – Veselý, Machač

Trenér Třebechovic Jiří Hruška: Začátek utkání jsme zvládli a do šaten jsme šli po první třetině se stavem 0:0. Ve 21. min jsme se ujali vedení, ale za 7 minut bylo vyrovnáno. Před koncem druhé třetiny jsme přidali branku na 1:2. Rozhodující moment utkání přišel s 45. min kdy jsme obdrželi trest 2+2 za vys.hůl. Domácí této situace využívají ke vstřelení dvou branek a jsou ve vedení 3:2. Závěr utkání jsme nezvládli především v obrané fázi a domácí přidali další branku. Ještě se nám podařilo snížit na 4:3, ale poslední slovo měl nejlepší hráč domácích Potůček který upravil stav utkání na 5:3.

Poslední utkání v letošním roce sehrajeme na domácím ledě s N.Pakou ve středu 29.12.2010 od 18:00.

Hráči a realizační tým přejí všem svým příznivcům příjemné prožití svátků Vánočních a vše nejlepší v Novém roce.