Krajský přebor žáků
neděle 11. 11. 2007 od
3:4

Mach P., Jirásek J., Černý J., Hodač P., Dvořák M., Špaček T., Hruška J., Denemarek L., Vodička O., Voslář J., Conk F., Lochman J., Chvapil T., Doležal J.

Druhé mistrovské utkání na domácím ledě jsme s tradičně výborně bruslícím soupeřem odehráli ve vysokém tempu a s loňským vítězem této kategorie sehráli více než vyrovnanou partii. V první třetině jsme si vytvořili několik šancí, obvzláště v přesilovkách jsme soupeře uzamkli v jeho obranné třetině a jen malý důraz před brankářem nám zabránil ujmout se vedení. Ve druhé třetině jsme mohli i nadále sledovat vyrovnanou hru plnou osobních a bruslařských soubojů, kdy brankáři obou týmů spolehlivě zastavovali pokusy útočníků. Ve 27. minutě se hosté dostali do vedení, kdy potrestali naši chybu v obraném pásmu a využili přečíslení dvou na jednoho. Za tři minuty bylo ještě hůře, jelikož hosté zužitkovali další naši chybu v obraném pásmu po vhazování a zvýšili na 0:2. Druhou polovinu této třetiny jsme zahájili naším náporem, ale naše nadějné střely skončily těsně vedle, nebo v náruči hostujícího brankáře. Gólové radosti jsme se tak dočkali až ve 38. minutě, když špatné střídání soupeře zužitkoval v samostatném nájezdu Špaček. Bohužel jsme se v následující minutě opět dopustili hrubky v obraně a soupeř znovu odskočil na rozdíl dvou branek. Třetí část utkání jsme zahájili nevyužitou přesilovkou, když Lochman sám před brankářem ve své šanci těsně přestřelil a několik dalších závarů hosté i s přispěním paní Štěstěny ubránili. Ve 48. minutě jsme se dočkali zaslouženého snížení, když se od modré trefil Hodač. I nadále jsme mohli sledovat výborný výkon obou mužstev a boj o každý puk a metr ledu. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali po akci Špačka, který důrazným forčekingem obral hostujícího obránce o puk a nekompromisně pod horní tyčku zavěsil. Bohužel jsme se z vyrovnaného stavu neradovali moc dlouho, protože o dvě minuty později, po zmatcích v našem pásmu se neporytý hostující obránce nemýlil a nechtatelnou bombou do víka opět strhl vedení na soupeřovu stranu. Ve zbytku utkání jsme se zoufale snažili o vyrovnání, ale hostující tým nás již do žádné větší šance nepustil a vybojoval tak dva body i když by zápasu asi více slušela remíza.