6:3

Vyloučení:6:5
Přesilovky: 2:0

Lochman P., Mareček P., Kostka V., Suchý P., Špička J., Hynek M., Christ M., Rejzek D., Smutný L., Branda V., Kudr J., Bohdanecký J., Dušánek J., Řezníček J., Tuček J., Kosina O., Stříteský M.

Branky a nahrávky Opočna: 8:27 Felcman (Čtvrtečka, Šverák), 18:48 Černík, 52:37 Žid L.(Čtvrtečka)

Sestava Opočna: Kopecký – Černík, Čtvrtečka, Felcman, Franc, Kňourek, Lukášek, Petr, Přibyl, Raidl, Serbousek, Slezák, Škrabal, Šverák M. Žid K., Žid L., Šverák D.

Střely: 30:25 Diváci: 181 Rozhodčí: Lučan – Saidl, Novák V.

Trenér SK Třebechovice Jiří Hruška: V posledním utkání základní části na domácím ledě jsme chtěli bodovat. Náš záměr se nám podařil. Na začátku utkání jsme byli lepším celkem, ale v průběhu třetiny se hra vyrovnala a do kabin jsme odcházeli se stavem 1:2. Ve druhé třetině se nám vedlo hlavně střelecky a otočili jsme nepříznivý stav na 4:2. Třetí třetina byla v naší režii, hru jsme kontrolovali a k žádnému dramatickému konci nepřipustili. Musím opět varovat naše hráče v  neproměňování vyložených šancí, což se nám v těžkých utkáních, které nás čekají nemusí vyplatit!!!