7:3

Vyloučení:13:7
Přesilovky: 2:4

Petrů P., Lochman P., Suchý P., Lochman J., Mareček P., Kostka V., Prajsler P., Řezníček J., Kudr J., Rejzek D., Podzimek M., Christ M., Branda V., Smutný L., Dušánek J., Vinopal C., Kosina O.

Branky a nahrávky N. Paky: 17:34 Šrámek (Jakubec), 31:43 Lepka (Šebek, Kadeřábek), 34:35 Šebek (Štěpán, Plecháč), 38:56 Šebek (Kadeřábek), 53:06 Lepka (Kadeřábek, Šebek), 55:17 Jakubec (Šrámek), 57:06 Šebek (Kadeřábek)

Sestava N.Paky: Vydra, Dresler – Bušek, Fejfar, Kalfus, Jakubec, Kadeřábek, Lepka, Marek, Musil, Plecháč V.,Rychlovský, Šmika, Šebek, Šrámek, Ersepka, Štěpán

Střelba: 43:31 Diváci: 200 Rozhodčí: Stolín – Bednář, Schánil

Trenér SK Třebechovice Jiří Hruška: Do Nové Paky jsme jeli odčinit porážku z domácího ledu. Domácí se na nás dobře připravili a trestali naše chyby. Naše hra byla nedisciplinovaná a domácí přesilové hry trestali brankami. Do poslední třetiny jsme šli ještě utkání zvrátit! Během tří minut bylo skóre 4:3. Závěr utkání patřil domácím, kteří mám od 53. do 57. minuty přidali na cestu ještě tři branky a nepřipustili žádnou senzaci.

V dalším utkání ve středu 24.11.2010 přivítáme doma Nový Bydžov který vede jako trenér bývalý hráč SK Třebechovice Petr Luštinec. Začátek utkání je v 18:00.