sobota 6. 10. 2007 od
6:1

Přesilovky: 0:1

Mach P., Jirásek J., Černý J., Hodač P., Denemarek L., Vodička O., Lochman J., Špaček T., Chvapil T., Provazník L., Dvořák M., Voslář J., Dušek A.
Turnaj o pohár starosty města Lanškroun. Hráno 2x20 min, každá dvacetiminutovka počítána jako samostatný zápas. V prvních deseti minutách jsme s fyzicky vyspělejším soupeřem hráli vyrovnanou partii. První branka padla v 11. minutě po prohraném osobním souboji u hrazení a druhá při našem oslabení o dva hráče. Na 1:2 zkorigoval Josef Lochman, když zužitkoval nabídku soupeře, který mu nezištně nabil mezi kruhy. Druhá třetina přinesla zpočátku řadu našich šancí, ale opět jsme zkolabovali v koncovce a naše střely končily těsně mimo tři tyče. Konečný výsledek ovlivnila tragická 7. minuta, kdy jsme obdrželi dva slepené góly po našich chybách. Kluci dokázali sebrat zbytky svých sil a ještě několikrát zle zatopili svému soupeři, který některé ataky odvracel pouze se štěstím. Po dalších dvou chybách, kdy jsme nechali soupeře osamocené před naší brankou jsme dostali další dvě branky. S přilhédnutím k faktu, že soupeři již měsíc usilovně trénují na ledě, musíme naše vystoupení na turnaji hodnotit kladně a celkové druhé místo je příslibem do blížící se sezony.