Krajský přebor žáků
sobota 6. 10. 2007 od
3:3

Jirásek J., Mach P., Černý J., Hodač P., Denemarek L., Provazník L., Conk F., Špaček T., Chvapil T., Voslář J., Dvořák M., Vodička O., Dušek A., Lochman J.
Turnaj o pohár starosty města Lanškroun. Hráno 2x20 min, každá dvacetiminutovka počítána jako samostatný zápas. Druhý zápas v turnaji s domácím týmem jsme začali několika neproměněnými šancemi a vstřelenou brankou při našem oslabení. Domácí tým jsme bohužel sami posadili do sedla, když jsme si dali dva vlastní góly. Naše náznaky šancí končily většinou střelami vedle domácí svatyně, nebo je pochytal brankář. V 18. minutě rozhodčí nařídil trestné střílení za údajné úmyslné zalehnutí kotouče hráčem v brankovišti, ale Honza Jirásek pokus soupeře vystihl a jeho střelu vyrazil. Třetí branku jsme obdrželi při našem zoufalém náporu, kdy se dva osamocení domácí dostali do rychlého brejku. Druhá třetina byla ovlivněna mnoha chybami vyplývajícími z únavy. Soupeře jsme ale do výrazných šancí nepouštěli a naopak se dvakrát prosadil Josef Lochman, když nejdříve zakončil brejk dvou na jednoho a podruhé zachoval klid v bekendovém zakončení. Výborný výkon předvedli oba brankáři.