3:4

Vyloučení:10:8
Přesilovky: 1:1

Lochman P., Mareček P., Kostka V., Lochman J., Podzimek M., Polák J., Rejzek D., Řezníček J., Christ M., Branda V., Smutný L., Dušánek J., Kosina O., Erban Z., Tuček J.

Branky a nahrávky HC Opočno: 10:59 Žid (Židík), 30:14 Felcman (Židík), 50:53 Přibyl (Lail)

Sestava HC Opočno: Biegl – Bouz, Černík, Čtvrtečka, Felcman, Hrnčíř,Kňourek, Lukášek, Petr K, Petr L, Přibyl, Lail, Serbousek, Slezák, Škrabal, Šverák, Tláskal, Žid K, Žid L, Židík

Střely: 24 : 38 Diváci: 280 Rozhodčí: Čáka – Pošvář, Průcha

Trenér SK Třebechovice Jiří Hruška: Do Opočna s námi nemohli odjet z důvodu zranění hned čtyři hráči základní sestavy (Kudr tříslo, Prajsler záda, Suchý koleno, Vinopal kotník). Hráči po neúspěchu s Novou Pakou si byli vědomi, že musí bodovat. První třetinu jsme vyhráli 2:1. Při domácích stálo velké štěstí, když v páté minutě utkání střely Kosiny a Marečka skončili na tyčce a spousta šancí zůstala bez využití. Druhá třetina vyšla lépe domácím, kteří srovnali skóre utkání na 2:2. Ve třetí třetině v 51. minutě šli domácí do vedení 3:2. V této části hry jsme hráli ve třech hráčích z důvodu vyloučení po naších faulech, ale také rozhodčími odpískaných sporných faulech. Jednobrankové vedení se nám podařilo vyrovnat v 57 minutě. V prodloužení jsme v čase 60:44 vstřelili vítěznou branku a zaslouženě bereme dva body.

Ve středu 10.11.2010 přivítáme mužstvo z Hronova, jednoho z aspirantů na postup do kvalifikace o druhou ligu. Začátek utkání je v 18:00 na ZS Třebechovice p/O.