3:5

Vyloučení:6:5
Přesilovky: 1:2

Petrů P., Prajsler P., Kostka V., Suchý P., Lochman J., Řezníček J., Mareček P., Polák J., Rejzek D., Podzimek M., Kudr J., Branda V., Smutný L., Dušánek J., Kosina O., Vinopal C., Tuček J.

Branky a nahrávky BK Nová Paka: 2:13 Plecháč, 35:28 Štěpán (Lepka), 37:18 Lepka (Slabý,Šebek), 48:59 Štěpán (Lepka), 59:41 Martinec

Sestava BK Nová Paka: Vydra – Ersepka, Fejfar, Jakubec, Kovář, Lepka, Marek, Martinec, Plecháč P., Plecháč V., Slabý, Šebek, Štěpán, Věchet, Rychlovský, Šmika

Střely: 37 : 27 Diváci: 150 Rozhodčí: Pahulák – Kubišta, Seidl

Trenér Třebechovic Jiří Hruška: Neproměňování vyložených brankových šancí a výborný výkon brankáře hostí byli pro nás největší překážkou! Začátek utkání nás zastihl v útlumu a hosté nás potrestali vedoucí brankou již ve druhé minutě utkání. Do konce třetiny se nám povedlo vyrovnat na 1:1. Ve druhé třetině se obraz hry, až na vyjímky nezměnil. Opět padli dvě branky a do šaten se odcházelo za stavu 2:2. Ve třetím dějství bylo jasné, že ambice na vítězství jsou na obou stranách stejné. Za stavu 3:4 jsme se v 18 minutě pokusili o power-play, ale bohužel neúspěšně a soupeř upravil stav na 3:5. Nová Paka přijela vyhrát a mi naší hrou jsme ji to umožnili. Před zraky zklamaných Třebechovických fanoušků se hostující hráči radují ze zisku tří zasloužených bodů.

Příští utkání hrají Třebechovice na ZS v Opočně 7.11.2010. Začátek utkání je v 17:00.