3:7

Vyloučení:4:5
Přesilovky: 0:2

Petrů P., Suchý P., Mareček P., Špička J., Lochman J., Kostka V., Prajsler P., Podzimek M., Kudr J., Rejzek D., Vinopal C., Polák J., Branda V., Smutný L., Dušánek J., Kosina O., Řezníček J., Erban Z., Stříteský M., Tuček J.

Branky a nahr. N.Bydžova: 7.18 Hampl ( Petráš), 18.19 Hampl (Kulhánek), 39.10 Volf (Luštinec, Hlavatý)
Střelba: 22:48 Diváci: 170 Rozhodčí: Martínek – Karlík, Pošvář
Sestava N.Bydžova: Balážik (Vích) – Skořepa, Blaško,Břetenář, Luštinec, Hlavatý, Pošík, Jílek, Volf L., Chvalovský, Menyhart, Pechánek, Petráš, Hampl, Volf J. Louženský, Kulhánek, Komárek, Čížek, Vaněk

Trenér Miroslav Řehák: Do utkání jsme vstoupili s respektem ze soupeře, který na rozdíl od nás má natrénováno. První třetina se nám gólově povedla a tak jsme ji vyhráli 4:2. V prostřední třetině došlo z naší strany k uspokojení a soupeř nás potrestal vstřelenou brankou a upravil skóre na 3:4. V poslední třetině jsme se obávali tvrdé hry, ale rozhodčí nic takového nedopustili. Mužstvo Třebechovic vstřelilo soupeři tři branky a tím dává výsledku utkání konečnou podobu.První letošní body vezeme domů pod Oreb.

První utkání na domácím ledě sehrajeme v neděli 24.10.2010. V 17.00 nastoupíme proti mužstvu Dvora Králové. Přijďte povzbudit svoje mužstvo !