Petrů P., Lochman P., Podzimek M., Mareček P., Lochman J., Krejčí V., Kostka V., Hloušek M., Branda V., Rejzek D., Polák J., Kosina O., Vinopal C., Kudr J., Smutný L., Erban Z., Řezníček J., Tuček J., Stříteský M.

11.43 Matějka, 15.21 Říha, 24.22 Tomeček, 29.47 Kolář, 48.38 Šedivý, 55.14 Šedivý, 58.27 Novotný

Branky a nahr. hosté:
21.33 Smutný(Lochman), 28.09 Mareček(Vinopal),

28.33.Řezníček(Kudr), 35.50 Mareček(Kostka), 43.48 Polák(Kosina, Mareček), 53.11 Kosina(Vinopal, Mareček)

Střelba:29:27 Tresty:6:3 +(Podzimek/Tře 10 OT) Využití:1:1 Oslabení:0:0 Diváci:700

Rozhodčí:Šmíd – Černý,Vavruška

Sestava Třebechovic:Petrů (Lochman)-Luštinec, Podzimek, Mareček, Lochman, Krejčí, Kostka – Hloušek,Branda,Rejzek – Polák,Kosina,Vinopal – Kudr, Smutný, Erban – Řezníček, Tuček, Stříteský.

Na ZS v Milevsku přivítali domácí TJ Božetice vítěze KHL Královéhradeckého kraje mužstvo SK Třebechovice. Pro hosty to bylo v pořadí druhé kolo kvalifikace o druhou ligu skupiny B.

Již po buly v čase 0.10 se před brankou ocitá Rejzek, ale v rozhodujícím momentě mu puk uniká z hole a je po šanci. Hosté nepřijeli dát svoji kůži lacino a to také hned od začátku dokazovali. První střela na gólmana Petrů šla v páté minutě. Nadějnou akci Kosiny zakončuje Mareček střelou do domácího gólmana Petříka. V 11. minutě domácí jdou do vedení Matějkou a ujímají se vedení 1:0. Třebechovičtí se snaží vyrovnat, ale šance Kudra, Rejzka jsou nevyužity. Běží 16. minuta a jsou to opět domácí, kteří zvyšují stav utkání na 2:0.

V úvodu druhé třetiny vystřelil Lochman a před brankou se dobře orientoval Smutný a snižuje na 2:1. Radost hostí netrvá dlouho, protože domácí navyšují na 3:1 zásluhou Tomečka ve 25. minutě. 27.25 udělil rozhodčí 10/OT Podzimkovi za nesportovní chování. Akce Vinopal, Mareček a posledně jmenovaný snižuje na 3:2. Běží 29. minuta, když Kudr nahazuje na branku, kde se prosazuje Řezníček a vyrovnává stav utkání na 3:3. Hosté se neradují dlouho, když domácí Kolář posunul domácí opět do vedení 4:3. Hosté stále bojují a nic nevzdávají. Tato snaha se jim vyplácí čtyři minuty před koncem druhé třetiny, když Kostkovu

finální přihrávku Mareček posílá za Petříkova záda. Do šaten se odchází za stavu 4:4

Ve třetí třetině se očekával boj o vítězství. Ve 44. minutě po ose Mareček, Kosina se k puku dostal Polák a dorazil puk do branky domácích. Třebechovice jdou poprvé v tomto utkání do vedení 4:5. Za hákování je v čase 47.11 potrestán menším trestem Smutný a budeme se bránit. Po dvaceti vteřinách na trestnou lavici k němu usedá Rejzek za sekání. Domácí hrají dvojnásobnou přesilovku. Hosté odolávají až do 48.38, kdy skóroval domácí Šedivý a opět vyrovnává na 5:5.

Přesilovka pokračuje 5 na 4, ale hosté se úspěšně brání. V 53. minutě vytvořili brankovou příležitost Vinopal s Marečkem pro Kosinu, který se nemýlil a posílá hosty do vedení 5:6. Hosté nepoučeni z předešlých chyb neodvrátili vyrovnání v 55. minutě. Domácí minutu a půl před koncem utkání rozhodují o zisku dvou bodů a nechávají si je doma.

V dnešním utkání jsme odmítli nabízené vítězství špatnou obrannou hrou a neproměňováním vytvořených šancí! V kvalifikaci se musí tvrdě bojovat a to nám momentálně chybí!!

Opět musím poděkovat naším věrným fanouškům za hlasitou podporu! Byli jste hodně slyšet! Mrzí nás, že jsme Vám nenabídli vítězství jako odměnu.
13. 3. 10 mají Třebechovice volno a další utkání sehrajeme ve středu 17. 3. 10 na ZS v Humpolci proti mužstvu Světlé n.S. od 19.00.