Petrů P., Luštinec P., Podzimek M., Mareček P., Kostka V., Lochman J., Suchý P., Kudr J., Kosina O., Dostálek O., Hloušek M., Rejzek D., Hofman M., Polák J., Smutný L., Vinopal C., Řezníček J., Tuček J.

9.23 Hofman(Hloušek), 35.42 Hloušek(Smutný)

Branky a nahrávky N.Města:
7.35 Kodym(Plíhal), 46.46 Janoušek(Kodym,Jakl)

53.46 Ježek(Praus)

Střelba:36:32 Vyloučení:4:5 Využití:1:0 Oslabení:0:0 Rozhodčí:Samek - Petr,Machač

Diváci:610

Sestava SK Třebechovice:
Petrů (Lochman) – Luštinec,Podzimek,Mareček,

Kostka,Lochman J,Suchý – Kudr,Kosina,Dostálek – Hloušek,Rejzek,Hofman – Polák,Smutný

Vinopal – Řezníček,Tuček.

Již podruhé v krátké době přijeli Třebechovičtí hráči na led Nového Města k sehrání třetího dějství finále play off KLM.

Hosté přijeli se snahou odčinit porážku kterou utrpěli na domácím ledě.Již ve druhé minutě se ocitl v mezikruží před brankou domácích Vinopal, ale jeho střela ten správný cíl nenašla.V 8. minutě se domácí ujímají vedení. Třebechovický brankář vyrazil puk nešťastně před sebe a pro zkušeného Kodyma nebyl problém tento puk uklidit do branky.Radost domácích trvala pouze dvě minuty.Hloušek našel najetého Hofmana který dělovkou z pravé strany překonal golmana Bláhu.

Druhá třetina začala náporem hostí.Již ve 23. minutě Suchý střílí a trefuje masku domácího golmana. Následuje dělovka Rejzka mimo branku a střelu Hlouška Bláha chytá! Ve 26. minutě se ocitá před brankářem hostí „divadelní ochotník Ježek“, ale Petrů chytá.Ve druhé

polovině utkání ujel Vinopal s Polákem.Prvně jmenovaný orazítkoval levou tyčku Bláhovi branky. Běžela 36.minuta když Smutný přihrál před branku a Hloušek puk dorazil za brankářova záda.Stav do šaten 1:2.

Poslední třetina nezačala pro hosty dobře.Již ve 44.minutě ujeli mladíci Vlček s Pištou a posledně jmenovaný ukončil blafák na chráničích Třebechovického golmana.To byl signál pro domácí! Hosté jdou do dvojnásobného vyloučení.Nejprve Suchý za hákování a po něm Dostálek za čisté dohrání Ježka který vše doplnil o divadelní vložku.Domácí tuto přesilovku nabídnutou arbitrem využili Janouškem a vyrovnávají stav utkání na 2:2.

V 50.minutě fauluje Janoušek Kostku a jde na trestnou lavici kde již sedí Prause a tak

Třebechovice mají výhodu 5 na 3.Tato přesilovka vyzněla pro hosty bez brankového efektu.
Na ukazately běží 52.minuta a Kudr neproměňuje loženku připravenou Kosinou.

Přišla 54.minuta a pravidlo nedáš dostaneš „zafungovalo“přesně.Branku zařídil čekatel na

„filmového Oskara“ Ježek a dal výsledku konečnou podobu 3:2.

Trenér Třebechovic Jiří Hruška:
Již podruhé prohrálo lepší mužstvo, ale i takový je hokej.Domácí nevyhráli tím, že jsou lepší, ale šťastnější! Všem svým hráčům děkuji za nasazení, bojovnost a předvedenou hru ve které bylo znát i srdíčko!

Další utkání sehrajeme ve středu 24.2.10 na domácím ledě od 18.00.