-

neděle 14. 2. 2010 od
0:1

Vyloučení:2:2

První utkání finálové série play off KLM Spartak Nové Město – SK Třebechovice 0 : 1 bylo po první třetině pro technickou závadu rolby přerušeno.

Tato porucha nebyla odstraněna do 60 minut, tak po konzultaci zástupců obou mužstev s hlavním arbitrem p.Stolínem bylo utkání pro neregulérní podmínky ukončeno.Mužstva byla upozorněna, že do 48 hodin budou vyrozuměna STK o novém termínu utkání.(dohrávky)

První třetina se odehrála v režii domácího mužstva které vlétlo do utkání jak „ Ruská sborná“v největší slávě.Tento tlak hosté přestáli a v 18 minutě po úniku Rejzka skóruje Suchý. Do šaten se odchází za stavu 0:1.
.

Série pokračuje ve středu 17.2.2010 na ledě Třebechovic v 18.00. Jménem hráčů děkujeme za podporu v Novém Městě a těšíme se na Vaši hlasitou podporu na domácím zimním stadionu!

Spartak Nové Město – SK Třebechovice 0 : 1 Branka:17.26 Suchý(Rejzek) Střelba: 12:5 Vyloučení:2:2 Využití:0:0 Oslabení:0:0 Rozhodčí:Stolín-Lučan,Veselý