Petrů P., Lochman P., Krejčí V., Prajsler P., Mareček P., Kostka V., Lochman J., Řezníček J., Hloušek M., Rejzek D., Podzimek M., Kudr J., Branda V., Vinopal C., Kosina O., Smutný L., Stříteský M., Tuček J., Mlateček P., Erban Z.

Branky a nahrávky SK Třebechovice:
15.24 Hloušek(Rejzek,Krejčí),28.40 Prajsler,35.01 Vinopal,35.37 Hloušek(Vinopal),46.29 Smutný(Prajsler),53.16 Mareček(Kostka) 57.52 Vinopal(Prajsler)

Branky N.Paky:
8.03 Lepka, 30.38 Jakubec, 31.52 Haken, 49.28 Haken, 55.04 Šebek

Střelba:21:26 Tresty:5:8 Využití:6:0 Oslabení:0:0 Diváci:180 Rozhodčí: Havelka-Řezníček,Janovský

Sestava domácí: Petrů (od 31 Lochman)-Krejčí,Prajsler,Mareček,Kostka,Lochman, Řezníček-Hloušek,Rejzek,Podzimek-Kudr,Branda,Vinopal-Kosina Smutný,Stříteský-Tuček, Mlateček,Erban.

Poslední kolo druhé části bylo sehráno v neděli 24.1.10.Rozhudující zápasy o určení pořadí již na složení „čtyřky“nemohli nic změnit.
V Třebechovicích se představila Nová Paka která v tabulce o semifinále skončila na posledním šestém místě za Dvorem Králové.
Vyrovnané utkání s bohatým počtem vstřelených branek na obou stranách mohlo potěšit více fanoušků než 180!!! Domácím se nepovedla první třetina.Hra byla bez náboje a tradiční bojovnost se také vytratila.Běžela čtvrtá minuta a brankář Petrů během této minuty čelil třem těžkým střelám.Hosté vědomi si své momentální převahy udeřili a v 8.min.střílí vedoucí branku. Domácí na ten stav odpověděli v 15.min.Spolupráci Krejčího s Rejzkem zakončil Hloušek a bylo vyrovnáno 1:1.
Ve druhé třetině se domácí snažili o vstřelení branky, ale byli to hosté kteří mohli skórovat když Haken převzal na modré puk a řítil se na domácího brankáře, ale ten skvěle chytil. Na druhé straně spolupráce Hlouška s Podzimkem končí na brankové konstrukci. Následuje 29.min.a Prajsler dělovkou vymetl šibenici Dresslerovi branky. Naše radost netrvala dlouho, protože v 31.min.Jakubec vyrovnává stav utkání a následně zvyšuje Haken. V 35.min.se samostatně prosadil Vinopal. U další branky byl opět s chutí hrající Vinopal který připravil gólovku pro Hlouška Stav je 4:3
Ve třetí třetině se do listiny střelců zapisuje Smutný když nekompromisně vrátil vyraženou střelu Prajslera. Na ukazateli je 50.minuta a opět Haken upravuje na 5:4.Rozhodčí vylučují Slabého a Třebechovice využívají přesilovky ke vstřelení branky Marečkem po vzorové spolupráci s Kostkou a stav je 6:4. Radost domácí má krátké trvání .Spolupráce Slabý,Šebek a a posledně jmenovaný upravuje stav utkání na 6:5. Utkání se blíží do závěrečné fáze,boj na ledě vrcholí a Vinopal korunuje výsledek 7.brankou po již vyzkoušené spolupráci s Prajslerem.Tímto byla dána konečná podoba výsledku utkání 7:4.
Trenér SK Třebechovice Miroslav Řehák:
V utkání ve kterém v podstatě o nic nešlo jsme z části sehráli s hráči druhé garnitury a vyzkoušeli si přesilovkové varianty.Do play off jdeme z třetího místa a soupeř nám bude Jaroměř již ve středu 27.1.10 v 18.00. V neděli 31.1.10 hrajeme doma od 17.00. Středa 3.2.10 v Jaroměři od 18.00. Neděle 7.2.10 opět doma v 17.00. 5.kolo je naplánováno na středu 10.2.10 na 18.00 v Jaroměři.