sobota 19. 12. 2009 od
1:5

Vyloučení:0:0

Novotný J., Horák M., Špička J., Fišer J., Černý J., Libřický Z., Mlateček P., Tuček J., Surý J., Luštinec O., Antalík M., Hidvéghy M., Dočkal M., Šoula M., Dvořák M., Borovec D.

V 11.kole krajské ligy juniorů hostili domácí Třebechovice velkého favorita a druhý tým tabulky HC Krkonoše. Začátek utkání byl celkem vyrovnaný, ale domácí byli před brankou soupeře o něco nebezpečnější. Třebechovice neproměnili velké šance po závarech před hostující brankou, a tak byli v 16.minutě potrestáni. Po chybě v obraně si zajel hostující útočník za Třebechovického hráče a poslal hosty do vedení. Konec prvního dějství se už dohrával v poklidu. Do druhé třetiny vstoupili domácí o trochu aktivněji, avšak po další chybě v obraně inkasovali branku, která se pro vývoj utkání stala i klíčová. V dalších minutách rozhodčí proměnil hokej v bramboračku a posílal mnohdy nesmyslně na trestnou lavici jednoho Třebechovického hráče za druhým. Hosté měli několik přesilovek 5 na 3 a ještě více 5 na 4. Navíc za protesty putoval do kabin obránce Zdeněk Libřický. Hosté v přesilovce přidali třetí branku a zdálo se být rozhodnuto. Výsledek zdramatizoval Pavel Mlateček, který v oslabení třech proti pěti, vystihl chybnou rozehrávku Krkonoš a spoza modré čáry napálil svojí dělovku do víka hostující branky. Jenže rozhodčí byl dnes proti domácím, a tak pokračovali další a další přesilové hry hostů. Když už se Třebechovičtí ubránili v oslabení přišla další chyba a branka na 1:4. Více už se ve druhé třetině nestalo. Ve třetí třetině se již hokej nehrál, ale šlo spíše o to kdo koho lépe trefí. Hosté předváděli někdy ostré fauly, avšak vyloučeni nebyli. Krkonoše přidali po další naší hrubé chybě pátou branku a ta určila výsledek 1:5. Výsledek mohl být i lepší, jenže nás zradila špatná koncovka a obrovské chyby v obraně.